• Свеж
Печатени Ролна Ракав Маици Машки Краток Курта Мандарина Јака Кошула

Печатени Ролна Ракав Маици Машки Краток Курта Мандарина Јака Кошула

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Печатени Памучни Флексибилни Кошули Со Долги Ракави Со Копчиња Од куќата На Бестман. Карактеристики печатени шема и мандарински јака со Ролна Ракав. Прилагодено во тенок фит, Стилизирајте го Со пар свечени панталони или Секојдневни тексаси.Материјал : Должина На Памучна Свиткана Кошула : 30 Инчи (Прибл)Висина На Моделот : 177 Инчи (Прибл)Бојата може да биде малку поинаква поради поставките на мониторот.Грижа : средно машинско перење, Топло железо, Железо додека е влажно.ИНФОРМАЦИИ ЗА ГОЛЕМИНАТА : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите. Ако вашата големина е помеѓу две големини, ви препорачуваме да изберете поголема големина.➊ Големина XS : Градите - 37 Инчи; Половината - 35 Инчи; Должина-28 Инчи; Рамо - 16.5 Инчи; Ракав - 25 Инчи ➋ Големина S : Градите - 39 Инчи; Половината - 37 Инчи; Должина-28.5 Инчи; Рамо 17 Инчи; Ракав - 25 Инчи ➌ Големина M : Градите - 41 Инчи; Половината - 39 Инчи; Должина-29 Инчи; Рамо - 17.5 Инчи; Ракав - Беа 25,5 Инчи ➍ Големина L : Градите - 43 Инчи; Половината - 41 Инчи; Должина-29.5 Инчи; Рамо - 18 Инчи; Ракав - Беа 25,5 Инчи ➎ Големина XL : Градите - 45 Инчи; Половината-43 Инчи; Должина-30 Инчи; Рамо - 18.5 Инчи; Ракав - 26 Инчи ➏ Големина 2 XL : Градите - 47 Инчи; Половината-45 Инчи; Должина-30.5 Инчи; Рамо - 19 Инчи; Ракав - 26 Инчи ➐ Големина 3 XL : Градите - 49 Инчи; Половината-47 Инчи; 35 Должина-31 Инчи; Рамо - 19.5 Инчи; Ракав - 26.5 Инчи Печатени памук flex долг ракав копче-down shirts од куќата на BESTMAN. карактеристики печатени шема и мандарински јака со ролна ракав. Материјал : Памучна Флексија. Продажба ЗА : 1 Кошула. Должина на кошулата : 30 Инчи Висина На Моделот : 177 см (Прибл). Нега на ткаенина : средно машинско перење Топло железо додека Е влажно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Летен Трендовски Клиренс Машки Кошули Дизајнер Пролет Лето Машки Секојдневен Памук Лен Еднобојни Кошули Со Кратки Ракави Лабави

Дизајнерска Пролет Лето Машка Лежерна Памучна Постелнина Еднобојни Кошули Со Кратки Ракави Лабави Кош�

DEN 0.33