• Свеж
Бикопу Женски Цвет Печатење Без Ракави V-Вратот Долг Фустан Летен Одмор Пресечен Фустан Со Појас

Бикопу Женски Цвет Печатење Без Ракави V-Вратот Долг Фустан Летен Одмор Пресечен Фустан Со Појас

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Женски Летен Долг Резервоар Фустан, Цвет Печатење Без Ракави Боемска Плажа Празник Пресече Фустан Со Појас. Големина шема : . Големина(см)ttttt t. s t Length : t134t Bust : t82-92пресврт : t64-74. Мt Length : t135t Bust : t86-96пресврт : t68-78. Lt Length : t136t Bust : t90-100пресврт : t72-82. XLt Length : t137t Bust : t94-104пресврт : t78-88. 2xlt Length : t138t Bust : t100-110пресврт : t84-94. Големина (инч)ttttt t. s t Length : t52. 76 t Bust : t32. 28-36. 22пресврт : t25. 2-29. 13. Мдолжина : т53, 15 тбуст : т33, 86-37, 8пресврт : т26, 77-30, 71. Lt Length : t53, 54 t Bust : t35, 43-39, 37пресврт : t28, 35-32, 28. XLt Length : t53. 94 t Bust : t37. 01-40. 94пресврт : t30. 71-34. 65. 2xlt Length : t54. 33 t Bust : t39. 37-43. 31пресврт : t33. 07-37. 01. Спецификации : . Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен. Пол : Женски. Сезона : Лето. Тип На Шема : Цвет Печатење. Ракав : Без Ракави. Прилики : Секојдневно. Боја : Црвена/Сина/Зелена. Големина : S/M/L/XL/XXL. т. Содржина На Пакетот. 1 * Фустан Со Појас. Забелешка : . 1. Поради рачно мерење, може да има грешка од 1-2 см во големина. 2. Во зависност од користениот компјутерски монитор, боите може да се разликуваат од вистинските бои. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетен Материјал : Женските фустани се изработени од полиестер, ткаенина погодна за кожата, мека, удобна за носење, дише и погодна за женска нежна кожа. Дизајн : летен фустан со резервоар, печатење на цвеќе и растенија, без ракави, Врат, висок сплит полите, должина на глуждот, со појас, шармантен долг фустан. Стил : фустан Во Боемски стил, фустан за одмор на плажа, опремена верзија, совршено совпаѓање со високи потпетици, ѓердан, разноврсен стил. Повод : Фустанот за жени е погоден за пролетна и летна сезона, секојдневно секојдневно, запознавање, забава, тематска забава, плажа, одмор, свадба, црква, за гламурозен изглед. Избор на подарок : Погоден За семејство, пријатели или колеги како роденденски подароци или празнични подароци, особено за оние кои сакаат здолништа.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Фетерален Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Шифон Фустани Фустан Со Замав Еднобоен Секојдневен Зрел Состанок

Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Шифон Фустани Фустан Со Замав Еднобоен Обичен Зрел �

DEN 2.67

Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Замав Фустан Линија Фустан Цветна Мода Улична Облека На Отворено Дневен Датум

Женски Долг Фустан Макси Фустан Секојдневен Фустан Замав Фустан Линија Фустан Цветна Мода Улична Облек

DEN 335.68