• Свеж
Младост Ја Отфрлам Твојата Реалност И Ја Заменувам Мојата Маица

Младост Ја Отфрлам Твојата Реалност И Ја Заменувам Мојата Маица

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Младост Ја Отфрлам Твојата Реалност И Ја Заменувам Мојата Маица. 6.1-унца, 50/50 памук/поли. Ракави со двојна игла и полите. Снимено вратот и рамената. Младост Ја Отфрлам Твојата Реалност И Ја Заменувам Мојата Маица.

Детални спецификации

Додатоци на производи