• Свеж
Дмкпв Обични Чевли За Мажи Машки Патики Црна 46

Дмкпв Обични Чевли За Мажи Машки Патики Црна 46

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Дмкпв Обични Чевли За Мажи Машка Атлетска Патика Црна 46 Опис : . Пол : Мажи, Момчиња. Горниот Материјал : Мрежа. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Удобен, Секојдневен, Едноставен. Стил На Пети : Кружен Прст. Пета Висок Стил : Рамен. Тип На Затворање : Еластична Блага. Чевли Пета Висока : 2,5 см/0,98". Висина на платформата : 1см/0,39". Пакет : 1 Пар Мажи Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.Кутии за Патики За Мажи Обични Чевли За Патики За Мажи Решетка За Патики За Мажи Табела За Плакари : . Големина : 41 САД : 8,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6,5 ЕУ : 40 ЈП : 25,5 см ЦН : 255 Должина На Стапалото : 25,5 см/10,04"Големина : 42 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 ЕУ : 41 ЈП : 26,0 см ЦН : 260 Должина На Стапалото : 26 см/10,24"Големина : 43 САД : 9,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7,5 ЕУ : 42 ЈП : 26,5 см ЦН : 265 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 26,5 СМ/10,43"големина : 44 сад : 10 велика британија : 8 еу : 43 јп : 27,0 см цн : 270 должина на стапалото : 27 СМ/10,63"ГОЛЕМИНА : 45 сад : 10,5 велика британија : 8,5 Еу : 44 јп : 27,5 см Цн : 275 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 27,5 СМ/10,83"големина : 46 сад : 11 велика БРИТАНИЈА : 9 ЕУ : 45 ЈП : 28.0 СМ ЦН : 280 должина на стапалото : 28СМ/11.02" обични чевли,чевли за плажа, чевли за венчавки, Чевли за Забави ,нелизгачки, ЛЕСНИ, ДИШЕ ЛЕСНО за носење полетување! Обична Патика За Мажи Воздух 1 ' 07 Машки Патики Влошки За Патики Мажи Мажи Оди Прошетка Макс 54601 Патики За Патики За Мажи. Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете Машка Прошетка Макс-54601 Патики Патики Влечки За Мажи Патики Влечки За Мажи Големина 14 Патики Чорапи За Мажи Машки Класичен Најлон Патики. Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. Мажи Патики Патики Чизми За Мажи Класични Мажи Најлон Патики Машки Кожни Патики Мажи Патики 12. Мрежест Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето На Телото Обични Чевли Мажи Патики Патики Чорапи Мажи Машки Патики Мажи Воздух 1 Низок Патики Мажи Високи Чевли За Патики.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Патики За Мажи Модели На Парови Машки Средовечни И Постари Лица Висок Врв Плус Кадифе Задебелување Нелизгање Носете Удобни Памучни

Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38.5 ЈП : 24.5 см ЦН : 245 Нога Должина : 24.5 см / 9.8" Големина : 40 САД : 8.5 �

DEN 479.84