• Свеж
Писма Жени Печатење Блузи Туника Кратки Лабави Кошули Обична Маичка Ракав Блуза Женска Блуза

Писма Жени Печатење Блузи Туника Кратки Лабави Кошули Обична Маичка Ракав Блуза Женска Блуза

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Тежина : 120~160g(S-XXL)Декорација : None2. Стилски и мода ве прават попривлечнисезона : All1pc Должина На Горниот Ракав : Кратка Должина На Облеката На Ракавите : Редовнопроверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.  Пакетот вклучува Тип на шема : спецификации на Ставката за Печатење1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носењестил : Мода,Каузал3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Јака : О Врат : Женски Материјал : Полиестер Жени Кои Трчаат Со Долги Ракави Женски Атлетски Кошули Со Кратки Ракави Цврста Маица Жени Врвови Со Долги Ракави За Жени Кошула И Кошула Поставена Женска Табела : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 17.5 cm/6.89" Должина : 63cm/24.80"Големина : М Биста : 100cm/39.37" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 65cm/25.59"Големина : L Биста : 104см/40,94" рамо : 46см/18,11" ракав : 18,5 см/7,28" должина : 67см/26,38"големина : xl Биста : 108см/42,52" рамо : 47см/18,50" ракав : 19см/7,48" должина : 69см/27,17"големина : xxl биста : 114см/44.88" рамо : 48см/18.90" ракав : 20см/7.87" должина : 71см/27.95" 2. Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни Женски Летни Блузи И Блузи Основи За Вежбање На Вратот V Вратот Женски Туника Врвот Симпатична Краток Ракав Врвот. Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Нарачате. Ако Не Сте Сигурни Во Големината, Ве Молиме Испратете Ни Порака. Кошули со долги Ракави за жени Блуза Со Кратки Ракави Ситни Блузи Со Долги Ракави За Жени Со Големина На Ситна Симпатична Блуза Тинејџерска Девојка Пристанишна Маица. 1 ПАРЧИЊА Врвни Блузи За Истегнување Жени Трендовски Јуниори Врвови Врвот За Хеланки Студено Време Долна Кошула Жени Помлади Кратко Лето. 3. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне! Шифон Женски Блузи блузи 4xlt Маици Женски Тематски Врвот Врвот Тинејџерка Женски Трчање Блузи. Сезона : Сите Жени Спортски Врвови Со Долги Ракави Женски Графички Маици Гроздобер Блузи со Копчиња за Жени Женски Класични Блузи Блузи Женски Леопард Дуксер Лесен Патент Со Долги Ракави Обични Дамски Дуксери Пуловери Маици Врвови.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Штрунгтен Женски В-Вратот Мода Печатени Шема Краток Ракав Врвот Со Џеб Краток Ракав Старател Врвот блузи за жени облечени повик

Женска Мода Со Вврат Печатена Шема Врв Со Кратки Ракави Со Џебен Старател Со Кратки Ракави Ве Молиме про

DEN 207.84

Каубојски Кошули За Жени Дами Памучна Блуза Жени Против Вратот Мода Секојдневен Животински Принт Кошула Со Кратки Ракави Женски

Сезона : Пролет / Лето / Fall Пол : Жени Стил : Секојдневно / Секојдневно Материјал : Полиестер Тип На Шема : Пе

DEN 255.84

Женски Кошули Женска Мода Обичен Патент Со Патент Со Врат Отпечатен Маица Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави На Врвот Темно Зелена

Женска Мода Обичен Патент Со Патент Со Врат Отпечатен Маица Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Ве молиме

DEN 2.33