• Свеж
Gathrrgyp Женски Шорцеви Дозвола, Модни Жени Еднобојни Летни Неправилни Наклонети Раменици Обични Секси Врвови Шорцеви Сетови

Gathrrgyp Женски Шорцеви Дозвола, Модни Жени Еднобојни Летни Неправилни Наклонети Раменици Обични Секси Врвови Шорцеви Сетови

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Модни Жени Со Цврста Боја Лето 2 Парче Неправилни Наклонети Раменици Секојдневни Секси Врвови Шорцеви Сетовикарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот. 2.Стилски и моден дизајн ве прават попривлечни Убави и убави 3.Одличен подарок за вашите љубовници или за себе. 4. Женски Врв И Панталони Сетинформации : Сезона : Летен Пол : Женска Прилика : Дневен Стил : Секси, секојдневен : одговара на големината како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија.Содржина на пакетот : 1 Еез Блузи+1 ЕЕЗ Кратки Панталони Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 108см/42.52 "Врвови Должина : 66см/25.98" Колк : 97см/38.19 "Панталони Должина : 35см/13.78". Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 112см/44.09 "Врвови Должина : 67см/26.38" Колк : 101см/39.76 "Должина На Панталони : 35.5 см/13.98". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 116см/45.67 "Врвови Должина : 68см/26.77" Колк : 105см/41.34 "Панталони Должина : 36см/14.17". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 120см/47.24 "Врвови Должина : 69см/27.17" Колк : 109см/42.91 "Панталони Должина : 36.5 см/14.37". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 124см/48.82 "Врвови Должина : 70см/27.56" Колк : 113см/44.49 "Должина На Панталони : 37см/14.57" Женски Шорцеви. Жените Шорцеви Дозвола под 7 7. Шорцеви За Жени Дозвола. ТКАЕНИНИ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Нашите панталони за изведба се направени од ткаенини со врвен квалитет кои ќе се протегаат во сите правци и ќе ве одржуваат суви со нашата ткаенина што ја отстранува влагата. Дизајнирана за секојдневно носење, нашата специјална мешавина од полиестер и спандекс ќе ве одржува удобно цело време. Се чувствува кул и елегантно одвнатре,меко однадвор. УДОБЕН ВИСОК ПОЈАС : појасите на панталоните се направени со доволно компресија за да ги задржат вашите панталони на место без да предизвикаат непријатност во вашиот среден дел. Совршени се за теретана,јога, пилатес,трчање, брзо џогирање или само релаксирање дома. Џебови : панталоните имаат џебови за држење на клучевите од телефонот или cards.No треба да земете обемни торби во теретана.Овие панталони за жени се апсолутна миленичка на модата. Прилики : панталоните се удобни, совршена количина на истегнување и многу се вклопуваат, одлични за јога,риболов,спорт,одмор,плажа,спиење,опуштање и релаксирање дома,секојдневно носење.Овие секојдневни панталони за чизми ќе бидат омилени во вашата гардероба за дневна облека. УПАТСТВА ЗА НЕГА : Нашите џогери се направени со висококвалитетни ткаенини за кои е лесно да се грижат.Само ставете ги во миење со слични бои и исушете ги на ниско ниво.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Цермоге Панталони За Жени Плус Големина Женска Мода Секојдневно Печатење Со Врвки Товарни Панталони Со Висок Струк Џеб Со А-Линија

Карактеристики : 1.Карактеристики : Стилски и моден дизајн, можете да носите во лето 2.Материјал : 95%Полиес

DEN 847.84

шорцеви за обликување ксинкингхао женски удобни врвки за влечење сплетка секојдневен еластичен струк џебни лабави шорцеви панталони

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете г

DEN 2.33

Женска Облека Дакијан Поставува Летни Жени Модна Блуза Со Кружен Врат Врвови Со Кратки Ракави Шорцеви Секојдневен Костум Комплети

Жени Мода Круг Вратот Блуза Краток Ракав Блузи Шорцеви Секојдневен Костум Поставува Карактеристики : 1.�

DEN 3.33

Шорцеви и врвен сет за жени со цврста боја на елек костум костум модерни темперамент со високи половини шорцеви три женски костум

Цврста боја елек костум јакна модерен темперамент со високи половини шорцеви три парчиња женски костум

DEN 2.67