• Свеж
Женски Комбинезони Со Плус Големина Секојдневни Лабави Зандани Ромпер Широк Костим За Играње Комбинезон

Женски Комбинезони Со Плус Големина Секојдневни Лабави Зандани Ромпер Широк Костим За Играње Комбинезон

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Женски Комбинезони Со Плус Големина Секојдневни Лабави Зандани Ромпер Широк Костим За Играње Комбинезон ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики.1. Направете да изгледате толку убаво, секојдневно, модерно и поинаку.2. Совршен за активности на отворено, кариера, спорт, секојдневно носење, удобно и ласкаво за сите типови на тело.3. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење и совршен за совпаѓање4. Совршен натпревар со вашиот омилен.5. Совршен за забава, секојдневен, спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации За Производот.Сезона : Пролет, Лето. Женски повод : секојдневен, секојдневен материјал : памук, стил на спандексслав : нормална дебелина : стандардниот сет вклучува : 1 ПАРЧИЊА женски панталони jumpsuit Size USUKEUBust Waist Hip Lengths483491cm/35.83"105cm/41.34"109cm/42.91"125cm/49.21"M6103696cm/37.80"110cm/43.31"114cm/44.88"127cm/50.00"L81238101cm/39.76"115cm/45.28"119cm/46.85"129cm/50.79"XL101440106cm/41.73"120cm/47.24"124cm/48.82"131cm/51.57"XXL121642111cm/43.70"125cm/49.21"129cm/50.79"133cm/52.36"XXXL141844116cm/45.67"130cm/51.18"134cm/52.76"135cm/53.15"XXXXL162046121cm/47.64"135cm/53.15"139cm/54.72"137cm/53.94"XXXXXL182248126cm/49.61"140cm/55.12"144cm/56.69"139cm/54.72" мека и пријателска за кожата, отпорна на абење и еластична, дише и апсорбира пот, лесна за перење и брзо сушење, удобна за носење. Може да се измие,повтореното перење не влијае на употребата. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Блузи со долги Ракави За Жени Елитај Женска Маица Со Долги Ракави В-Вратоврска Вратоврска Обоена Цветна Лента За Печатење Секојдневен

Женска Маица Со Долги Ракави ВВратоврска Вратоврска Обоена Цветна Лента За Печатење Лежерно Заобиколу�

DEN 3.33

Гаекув Црвена Бела Сина Кошула Фустани Американско Знаме Облека Летен Стил Ремен За Одмор В Фустан За Вратот Ден На Независноста

Женски Летен Стил Денот На Независноста Печатени Празник Ремен VВратот Фустанкарактеристики : 1.It израб�

DEN 2.00