• Свеж
Точка Фитнес Модул

Точка Фитнес Модул

DEN 2064.00

Од стока
Во магацинот

ВЕЛОСИПЕДИСТ 520 Бмор Запечатен Синџир 118 Природни Врски : 118. Боја : Природна. Погоден за улица 750 макс и 650 употреба надвор од теренот. Просечна цврстина на истегнување од 8.500 фунти. Вклучува занитвам господар врска и клип господар линк. О-прстен синџир нуди висока издржливост. Дизајните на компонентите, оптимизирани со компјутерска анализа, обезбедуваат поголема цврстина на истегнување. Специјално контролирана термичка обработка значи поцврст материјал. Засилениот валјак нуди поголема отпорност на удар и подолга издржливост. Произведено Во Јапонија. Забелешка : Овој синџир мора правилно да се совпадне со големината на машината и излезната моќност. Неуспехот да се стори тоа може да резултира со откажување на синџирот, предизвикувајќи оштетување на машината или имотот, сериозна повреда или смрт. Одговорност на инсталаторот е да обезбеди дека избраниот синџир е правилно усогласен со машината и правилно инсталиран. Ако имате било какви сомнежи, контактирајте со професионалец пред употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи