• Свеж
Автоматско Вентилација 1998-Тојота Сиена Вентвизор Надвор Од Дефлекторите На Прозорецот На Планината-Чад

Автоматско Вентилација 1998-Тојота Сиена Вентвизор Надвор Од Дефлекторите На Прозорецот На Планината-Чад

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Avs® лента-На Вентвизор® Страничните Дефлектори на Прозорците се автомобилска класика од која можете да зависите! Тие се прецизно дизајнирани да одговараат на вашето возило и се конструирани од акрилик отпорен на удари, КОЈ е ОТПОРЕН НА УВ И гребење. Тие се монтираат надворешно над прозорецот со 3м автомобилско лепило и доаѓаат во стилски темно чад финиш. Тие не ја попречуваат функционалноста на прозорецот бидејќи се качуваат на надворешната страна на вашето возило. Визирите за вентилација се клучни за подобро искуство во возењето. Тие пуштаат свеж воздух додека ги чуваат времето и дождот надвор. Исто така, помага да се задржи сјајот на сонцето надвор од вашите очи, да се намали внатрешниот шум на ветерот, замаглувањето и топлината. Овие визири се совршени за летните месеци кога сакате да ги испукате прозорците додека сте паркирани на сонце. Заробената топлина ќе може да избега и нема да мора да се грижите дали потенцијалните крадци ќе забележат испукан отворен прозорец. Никогаш не дозволувајте дождот повторно да ве спречи ДА добиете свеж воздух АВС Лента На Вентилациони Визири 92052 АВС 98-03 Тојота Сиена Вентвизор Надвор Монтирање Прозорец Дефлектори 2pc-Чад Дополнителни Карактеристики Материјал : МОДИФИЦИРАН АКРИЛИК. Одговара Изберете : 1998-2003 ТОЈОТА СИЕНА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи