• Свеж
Чанти За Жени Модни Торби Торба Торба Модни Чанти За Дами Чанта Торба За Рамо Торба Кожна Торба

Чанти За Жени Модни Торби Торба Торба Модни Чанти За Дами Чанта Торба За Рамо Торба Кожна Торба

DEN 1262.08

Од стока
Во магацинот

Жените Торба Торба Модни Чанти За Дами Чанта Торба Торба Рамо Торбички Торба Кожни Торбикарактеристики : дизајн на торба торба стил дизајн е едноставен, симпатична, и модерен. Лесно за со целата облека во вашата гардероба, мини торбичката е задолжителна колекција за сите стилски дами.●КОРИСТЕТЕ ЈА ПРИГОДАТА + може да се користи како торба за гласник/торба за рамо/ранец со вкрстено тело / секојдневен дневен ранец/торба за прашка/патна торба/работна или деловна торба, погодна за канцеларија, училиште, на отворено, шопинг, состаноци, викенди и други прилики. Торбичката ја олеснува различната облека, погодна за секојдневна облека, свечена облека, високи потпетици или рамни чевли.®ПРИЛАГОДЛИВ И ОТСТРАНЛИВ РЕМЕН. оваа чанта за вкрстено тело за жени има кожна рачка, прилагодлив и отстранлив ремен за рамо и сигурно затворање на горниот патент. Со толку голема организирана торбичка за лаптоп, може да ги задоволи сите ваши секојдневни потреби.① ИЗБОР НА ПОДАРОК, избор на подарок за дами. избор на подарок за девојки и жени на Родендени, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ и Дипломирањето. Земете ја торбичката и започнете свое шик модно патување.Сервис : ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да ни е-мејл. Искрено ќе одговориме на вашите прашања и вие среќен шопинг.Материјал : Пакет : 1 торба торба. Прилагодлив Ремен : оваа торба за чанти доаѓа со прилагодлив ремен за повеќе опции за носење. Носете го на вашиот начин и прилагодете ја бравата за да одговара на вашата висина. Украсување на декоративен Синџир : отстранлив лесен златен приврзок за клучеви додава луксузен допир на оваа чанта. Прегради : содржи пространа внатрешност обложена со ткаенина и дополнителен внатрешен џеб со патент за чување на вашиот мобилен телефон, паричник или други дневни најважни работи. Синтетички Материјал : Секоја чанта е изработена од квалитетна издржлива вештачка кожа. Заштита на квалитетот : на сите купени дами чанти, вклучувајќи ги и сите неисправни производи, или оние што едноставно не ви се допаднаа, со кавга бесплатно враќање или размена.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Унизе Торба За Торби Модни Секојдневни Рачни Чанти Преносни Елегантни Цврсти Бои Оксфорд Прилагодлив Ремен Едноставен За Викенд

Обични Рачни Чанти Модни Квадратни Чанти За Прашка Секојдневни Преносни Елегантни Цврсти Бои Оксфорд П

DEN 2.67

Платнена Торба Обновлива Торба За Намирници Торби За Купување Дете Црна Силуета Самовила Со Волшебно Стапче Што Седи На Месечината

Високи квалитетни И издржливи Платнени Чанти Може да се користи Како Торби За Рамо, Чанти, Торби За Торб�

DEN 223.84

Платнена Торба Обновлива Торба За Намирници Торби За Купување Зелени Ливчиња Цвеќиња Во Букет Сини Хидрогени и Бели Ириси Виолетова

Високи квалитетни И издржливи Платнени Чанти Може да се користи Како Торби За Рамо, Чанти, Торби За Торб�

DEN 1.33

Женска Торба За Рамо Рачка За Намирници Преклопливи Класични Торбички Со Животински Принт Жените Проверуваат Печатена Торбичка

Спецификации : Боја : како што е прикажано на сликата материјал : Оксфорд Облека Прошири Големина : 43х14х37�

DEN 606.24

Женски Платно Торба Чанта Јагнешко Како Ткаенина Торба За Рамо Едноставна Чанта За Рамо Слатки Торби За Книги За Девојки Купувач

Опис : Практично затворање на копчињата, неприлагодлив кадифен ремен, трендовска кадифена торба за рамо

DEN 2.67