• Свеж
Уникатен Разбој Џексонвил Внатрешен Надворешен Ботанички Тепих Беж Светло Кафеав 4' 6 ' Правоаголник Цветен Модерен Совршен За Влез Во Гаражата На Дворот

Уникатен Разбој Џексонвил Внатрешен Надворешен Ботанички Тепих Беж Светло Кафеав 4' 6 ' Правоаголник Цветен Модерен Совршен

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Без разлика дали барате килим за да влезете внатре или надвор од вашиот дом, Преодната Колекција е разноврсен килим што одговара на вашите потреби. Изберете или да ја осветлите или тонирате просторијата или дворот со различни модели, мотиви, бои и стилови за да создадете уникатен изглед за вашиот простор. Направен Во Турција, Овој преоден Тепих За Собирање е изработен од полипропилен и работи одлично како внатрешен/надворешен килим. Овој килим е лесен за чистење, отпорен на дамки и не пролева. Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, без пролевање и лесен за чистење.

Детални спецификации

Додатоци на производи