• Свеж
Херметички Контејнер За Складирање Храна-Практичен Контејнер Со Едно Копче

Херметички Контејнер За Складирање Храна-Практичен Контејнер Со Едно Копче

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Контејнерите за складирање храна Се Пренесуваат бесплатен тест за бпа, безбеден за употреба во целото семејство. Контејнерско тело достапно за чистење на машината за миење садови. Завртете ја долната страна на капакот, потоа се отвори и можете да го исчистите целиот сад.Капакот на херметичкиот контејнер има запечатувачки прстен за да обезбеди добра заптивка на контејнерот за Контрола на Едно Дно Дизајн на СКОКАЧКИ ПРОЗОРЦИ ● контејнерите за складирање храна усвојуваат притискање со едно копче за отворање и затворање на дизајнот, што може да се отвори за една секунда, и погодно е да се земат работите и да се заштеди време. Само едно притискање, отворете го капакот и земете работи. ®Херметички и Отпорен На Истекување И Редење .херметичкото тело на контејнерот цврсто се вклопува со капакот и не истекува вода кога се става наопаку. Можете да бидете сигурни дека ќе го користите за да држите каква било храна со вода. Уште повеќе, дното на садот е дизајнирано да се реди. ●Издржлива храна-одделение Како Материјал }нашите контејнери се изработени од издржливи како материјали, се во согласност со стандардите НА фда за храна и се без БПА. Децата и возрасните можат да го користат со доверба. ●Повеќе Капацитети За Задоволување На Животните Потреби ● имаме 1200мл,900мл, 500мл*2.320 мл*3(вкупно 7 парчиња) комплети контејнери, костум за шеќер, сол, билки,зачини, колачиња, ореви, чај, житарки, брашно,тестенини, заштеда на формула.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Црно осветлување Месечина ТАПИСЕРИЈА УВ Реактивна Таписерија Медуза Таписерија Хипи Печурки Таписерии Растителни Таписерии Нокти

Висококвалитетен Материјал : оваа таписерија на месечината е изработена од 100% полиестер, кој е удобен, с

DEN 1.67