• Свеж
Мек Е Мамка Соник Мамка оз. категорија

Мек Е Мамка Соник Мамка оз. категорија

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Движењето на Звучната Мамка зависи од тоа која од трите опции риболовецот ја користи за да ја прикачи на својата линија. Мамката може да биде фрлена, пливана, жигосана или тролана. Тоа е ефикасна година околу, вклучувајќи се џигинг низ мразот. Неколку други мами доколку ги има обезбедуваат можност драматично да го променат вашиот пристап и разновидноста на рибите во толку многу ситуации. Не заборавајте да наместите на различни начини за да ги примамите повеќето риби со промена на куките за да одговараат на ситуацијата.

Детални спецификации

Додатоци на производи