• Свеж
Сапун Втиснување Мувла 3 пкг-овална

Сапун Втиснување Мувла 3 пкг-овална

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

ЖИВОТОТ НА ПАРТИЈАТА-Сапун Втиснување Калапи. Користете ги овие калапи со печати во тркалезна форма за да создадете забавен дизајниран сапун (печатите не се вклучени). Калапите се пластични и еднократно! Овој пакет содржи три калапи за втиснување на сапун од 3х2х1 инчи. Форма : Овална. Увезени. Сапун Втиснување Мувла 3/пкг-овална.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Флуоре Доверлив Печат Експрес Единечни Information Информации Приватност Случаен Код Промена Ролери Фотосензитивни Печат Апликација

Доверлив печат Експрес единечни priv информации приватност случајна промена на кодот ролери фотосензити

DEN 3.00