• Свеж
Клупа за Складирање беј Риџ Со Перница

Клупа за Складирање беј Риџ Со Перница

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Оваа клупа може да работи како влезна клупа или во спалната соба. Баровите обезбедуваат платформа за складирање и чевли. Винилниот тапацир лесно ќе се избрише и може да се отстрани. Клупите за складирање додаваат толку многу топлина во просторот и може да се користат низ домот за украсен допир! Современ Стил. Еспресо Ламинат Заврши. Белата Винил Перница. Отстранлив Капак обезбеден со патент. Сребрена Завршена Бар Полици. Подни Лизгалки.

Детални спецификации

Додатоци на производи