• Свеж
Вофејдо Фустани За Жени, Жени Јагода Sequinsembroidery Мрежа Тркалезна Вратот Туника Партија Фустан, Дома Фустани, Свадба Гостин Фустани За Жени Пинк Л

Вофејдо Фустани За Жени, Жени Јагода Sequinsembroidery Мрежа Тркалезна Вратот Туника Партија Фустан, Дома Фустани, Свадба Гостин

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Големина : С Биста : 86см/33.86" Ракав : 25см/9.84 "Должина : 115см/45.28". Големина : М Биста : 90см/35.43" Ракав : 26см/10.24" Должина : 116см/45.67" . Големина : Л Биста : 94см/37.01 "Ракав : 27см/10.63 " Должина : 117см/46.06" . Големина : XL Биста : 98cm/38.58 "Ракав : 28cm/11.02" Должина : 118cm/46.46" . Големина : XXL Биста : 102cm/40.16" Ракав : 29cm/11.42" Должина : 119cm/46.85" Карактеристики : Карактеристики : Цврсти, V вратот, Висока Ниска, убава облека, замав прилика и Појавување : Совршен За Секојдневен, секојдневно носење, Одмор, Свадба, Плажа, Патување, Деверуша, Забава, Коктел и Датум. Со сандали, пумпи или боси, овој женски макси фустан е задолжителен! Фустанот за жени можете да го спарите со рамни или високи летни чевли и можеби тоа може да биде и трендовска капа или кожен ремен. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите, а потоа изберете ја вистинската големина според НАШАТА ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНА на СЛИКА!Повлечете го затвореноразлични екрани покажува малку различни бои, бојата на фустанот е случајна. Совети за големина : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини перење препорачано : со ладна вода, не избелувајте, раката или линијата исушете ја. Машина / Рачно Перење Во Ладна Вода, Линија Сува. Задоволителна услуга : ние што нашите клиенти можат да добијат извонредни производи по разумни цени и одлична услуга за клиентите. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате, ние може да ви помогне брзо и ефикасно.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Фустан Со долги Ракави За Жени Со Плус Големина Обичен Цврст Фустан V Вратот Јака Долги Ракави Копче За Облекување Мини Костуми

Деколте : V вратот Должина На Фустанот : Кратка Декорација : Копче Силуета : Одговара Што добивате : 1 Х Фус�

DEN 431.84

Женски Свечени Фустани Деверуша Фустани Лето Гроздобер Краток Ракав Мода О Вратот Печатење Партија Замав Гроздобер Фустан Подарок

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Лини

DEN 463.84

Фустан За сонце Лежерни Женски Фустани Летни Женски Фустани Од Рамо Макси Фустан Фоуер Кратки Ракави Висок Струк Плисирани Долги

Декорација : Никој Материјал : полиестер Машина / Рачно Перење Во Ладна Вода, Линија Сува Што добивате : 1

DEN 447.84