• Свеж
Клиренс Men Зима Мажи Маица Патент Џемпери Долги Ракави Тенок Фит Мода Обични Руно Термички Пуловер Врвови

Клиренс Men Зима Мажи Маица Патент Џемпери Долги Ракави Тенок Фит Мода Обични Руно Термички Пуловер Врвови

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Женска Карирана Кошула Лежерна Фланелна Кошула Сомотско Палто Долги Ракави Копче Надолу Есенска Јакна Јакна 2022 Модна Облекакарактеристика : Материјал : Оваа Јакна Изработена од 45% Полиестер/ 55% Најлонска ткаенина, пријателска за кожата, дише, мека и удобна за жените, го сочинуваат вашиот моден изглед во fall и зима.{Клучен збор} : јакни за жени,шерпа јакна жени,женски јакни,теди јакна жени,јакни,теди капут за жени,женски лесни јакни,женски јакни,женска шерпа јакна,јакна жени,зимски палта за жени,руно јакна жени,крзнени јакни за жени,женски зимски палта,женски есенски јакна исечена кожна јакна жени преголема кожа јакна женски кратки жан јакна женски исечени розови жан јакна женски бандана јакна кожени јакни за жени теди палто розова универзитетска јакна подуени јакни црвена јакна од жан розова раб јакна црна кожна палто плишано мече јакна плус големина раб јакна пуфер елек вештачка кожа елек меур елек женски култура универзитетска јакна женски кожна јакна жени секси. Женска Лежерна Карирана Фланелна Јакна Со Преголемо Копче Надолу Долги Ракави Есенска Кошула Палто Од Палто ткаенинаобичната карирана фланелна јакна е изработена со висококвалитетен фланелен.Најдобро за пролет ,umn и зима., погоден заumn, зима и пролет.Забелешка : машина за перење/Миење раце се препорачува ладно, не белило.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Џемпери Со Долги Ракави Екипажот Расчистување На Вратот Женска Мода Долги Ракави Вратот На Екипажот Лабава Боја Соодветни

Женски Модни Долги Ракави Екипажот Вратот Лабава Боја Појавување Блуза Плетени Џемпери карактеристики

DEN 0.67