• Свеж
Карон Едноставно Меки Ленти Предиво, Мост Голден Гејт

Карон Едноставно Меки Ленти Предиво, Мост Голден Гејт

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Карон Едноставно Меки Ленти е се што ви се допаѓа за оригиналниот Карон Едноставно Мека, во голем број на убави спектар на само-ленти нијанси. Проектите работат со сјаен сјај и со димензионална боја што ги прави сите ленти за вас. Секоја боја комбинира бесплатни нијанси, создавајќи уникатни проекти за плетење и капчиња. Погодно машинско перење и сушење, ова предиво со најголема тежина е идеално за различни намени, од мода до декор на домот. Карон Едноставно Меки Ленти Предиво, Мост Голден Гејт.

Детални спецификации

Додатоци на производи