• Свеж
Конец Брои Длабок Џеб Египетски Удобност Спална Соба Постелнина Постави Целосна Големина Кала Зелена Боја

Конец Брои Длабок Џеб Египетски Удобност Спална Соба Постелнина Постави Целосна Големина Кала Зелена Боја

DEN 703.84

Од стока
Во магацинот

Опис. . . . Кревети направени од висококвалитетни 100% двојно четкани, издржливи, микрофибер. Длабоките џебови со целосно еластичен вграден лист гарантираат цврсто вклопување за душеци до 16" длабоко. Лесна нега, без брчки, без железо, отпорен на избледување. Машинско перење во студ. Исушете на тивок оган. . Карактеристики : . . Длабок Џеб до 16"" Душек. Отпорен На Бледнее, Отпорен На Смалување. Одлично за секоја Соба во Куќата. Машина За Перење, Падне Сува Ниска, Без Железо. . Ве молиме Имајте Предвид Кралот, Кралицата И Целосните Големини се Комплети За Постелнина од 4 Парчиња. Само Близнакот Е Комплет од 3 Парчиња. . . . . . . Упатства За Нега : . Машина што може да се пере во ладна вода, исушете ја на ниско ниво. . . . Водич Големина : . . . . . Постелнина Постави Близнак Вклучува : . . . . 66" Х 96" Рамен Лист,. 39" Х 75" Вграден Лист. Една Перница 20"Х 30". (3 Компјутер Во Собата). . . . . . . Постелнина Близнак XL. . 66" Х 102 "Рамен Лист, 39" Х 80 "Вграден Лист Еден 20" Х 30 " Навлака За Перници. (3 Компјутер Во Собата). . . . . Постелнина Постави Целосна Вклучува : . . . 81" Х 96" Рамен Лист, 54" Х 75 " Вграден Лист Два 20" Х 30" Навлаки За Перници. . . Постелнина Постави Кралицата Вклучува : . . . 90" Х 102" Рамен Лист, 60 "Х 80" Вграден Лист Два 20" Х 30" Навлаки За Перници. . . . Постелнина Постави Кралот Вклучува : . . . 102" Х 105" Рамен Лист, 78" Х 80 " Вграден Лист Два 20"Х 40" Навлаки За Перници. . . . . . Постелнина Постави КЛ Кралот : . . 108" Х 102" Рамен Лист, 72" Х 84 " Вграден Лист Две 20" Х 40" Навлаки За Перници. . . Постелнина Постави Сплит Кралот : . . . 108" Х 102" Рамен Лист, Два 39 "Х 80" Вградени Чаршафи Два 20"Х 40" Навлаки За Перници. (5 Компјутер Во Собата). . Сува, Дише, Ладење, Длабоко Вградена, Машина За Перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Елиф Близнак Xl Комплет Постелнини Со Екстра Големи Димензии-Ултрасофт, Четкан Микрофибер-Без Брчки, Длабок Џеб, Машина За Перење,

● МИКРОФИБЕР СО НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ : Изработен од најквалитетен четкан микрофибер и изработка, четканат

DEN 1.67

Дополнителен сет на длабоки џебни постелнини- супер длабок вграден лист се вклопува во душекот од длабочина од 18- инцеси- двојни

Екстра длабок џеб опремени чаршафи тие се најдобрите чаршафи за дополнителни високи и големи душеци, а �

DEN 3.33