• Свеж
Ведолај Женски Гаќи Беспрекорна Долна Облека За Жени Без Шоу Гаќи Чувствуваат Воздух Невидливи Бикини Гаќи, Виолетова Една Големина

Ведолај Женски Гаќи Беспрекорна Долна Облека За Жени Без Шоу Гаќи Чувствуваат Воздух Невидливи Бикини Гаќи, Виолетова Една Големина

DEN 191.84

Од стока
Во магацинот

Женски Памучни Гаќи Кои Дишат Во Средината На Половината Цврста Боја Беспрекорна Долна Облека Женски Брифсл Специјален дизајн на Чипка. л изработен е од материјали, издржлив за секојдневно носење!. л ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. л Погоден за секојдневно/секојдневно/плажа/секси и клуб/гроздобер/фестивали/свадби / забави облечени. Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. Женски Материјал : нашата долна облека од тантела за жени е изработена од 57% Најлон, 43% памук. Ткаенината е еластична, без пилинг и без избледување. Најлон чипка гаќи прегратка се чувствувате како втора кожа. Беспрекорни Танга Од Тантела : Нежна И Луксузна цветна шема, издлабена чипка ве прават меки и дишат, ве одржуваат удобни и во текот на целиот ден. Нашите гаќички од тантела за жени се дизајнирани со специјален појас со висока еластичност, апсолутно бидете полни со убавина и мистерија. Гаќи За Женски Дизајн : Дизајниран Со симпатична чипка, низок пораст изглед и шармантен. Тродимензионална мрежа од чипка + ледена свилена ткаенина, дизајн на предниот среден лак назад, опремен со памучни влошки, удобен за носење во сите сезони. Табела со Големина на жени : ве Молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите. Совршен Подарок : Различни комбинации на бои, погоден е за подарување на мајка, сопруга, девојка или најдобра пријателка на разни фестивали како Што се Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ, Денот на Благодарноста, Роденденот, Годишнината и така натаму.

Детални спецификации

Додатоци на производи