• Свеж
ЧИКАГО ПНЕВМАТСКИ 789 часа во. Возач На Реверзибилна Воздушна Вежба Со Висок Вртежен Момент

ЧИКАГО ПНЕВМАТСКИ 789 часа во. Возач На Реверзибилна Воздушна Вежба Со Висок Вртежен Момент

DEN 682.72

Од стока
Во магацинот

Вежба, Рикверц Да, Стил На Телото На Пиштолот-Воздушни Алатки, Слободна Брзина 500 ВРТЕЖИ во МИНУТА, Вртежен Момент 3,90 до 15,60 стапки-фунти, Просечно CFM @ 15 Второ Време На Трчање 7,50, CFM @ Целосно Оптоварување 30,0, Потребен Притисок 90 psi, Min. Големина на цревото 3/8 во, Рачка Материјал Алуминиум, Променлива Брзина Да, Активирањето На Типот На Гас, Топката На Лежиштата, Домување Материјал Алуминиум, Опрема Воз 2-Чекор Планетарни, Вкупната Должина 8 во, Тежина Алатка 3.3 фунти Вежба Воздух 1/2 " HD Реверзибилен 500rpm Слободна Брзина.

Детални спецификации

Додатоци на производи