• Свеж
Стрелаштво Кабел Слајд Соединение Лак Кабел Бар Стрела Стринг Одвојување Алатка

Стрелаштво Кабел Слајд Соединение Лак Кабел Бар Стрела Стринг Одвојување Алатка

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Детали : Слајд За Кабел За Стрелаштво 3/8 инчен Сложен Лак Кабелска Лента Со Стрелка Алатка За Одвојување Компатибилна Со лакови со 3/8" кабелска лента Дизајнирана Да ги заштити жиците на порокот И да ја зголеми брзината Висококвалитетна И издржлива, лесна инсталацијапогоден За : 3/8 " Материјал За кабелска Лента : Пластична Боја : Црна (како што покажуваат сликите)Димензија : прибл. 2.5х2, 5х1, 6см Содржина На Пакетот : 1 * Слајд За Кабел За Стрелаштво Забелешка : вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви го решиме. Секој клиент може да ужива 30 дена наплата или замена за Оштетени/Квалитетни Проблеми. Стрелаштво Кабел Слајд 3/8 инчен Соединение Лак Кабел Бар Стрелка Стринг Одвојување Алатка.

Детални спецификации

Додатоци на производи