• Свеж
Машки Водени Чевли, Боси Чевли Брзи Суви Аква Чевли За Пливање, Лизгачки Меки Спортски Чевли На Отворено За Базен Плажа Сурфање Одење Воден Парк Јога

Машки Водени Чевли, Боси Чевли Брзи Суви Аква Чевли За Пливање, Лизгачки Меки Спортски Чевли На Отворено За Базен Плажа Сурфање

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Опис На производот Својства На Производот : Надворешен Ѓон Материјал : Тип На Гумено Затворање : тип на чипка тип на чевли : Сезона На Чевли За Вода : Универзална Карактеристики : Брзо Сушење, Дише, Лесен Материјал За Ѓон : Еваколори : Црна 1 Сина 1 Црна 2 Сина 2 Сива Зеленило : 39 40 41 43 44 45 46пакет Вклучен : 1 Пар Чевли За Вода Забелешка : ве Молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не можете да ја уверите големината, ве молиме контактирајте не. Земја Како Што Е Означено. Удобно и Дише : Висококвалитетни флексибилни ткаенини горните се погодни за кожата и дишат, што создаваат ладна и пријатна средина за вашите стапала. Широкиот прст им дава на вашите прсти поудобен простор за движење. Специјален Ѓон : Одличен гумен ѓон против лизгање со специјална шема обезбедува силна сигурна влечна сила за да спречи лизгање во дивината и да ги заштити стапалата на нозете од скршени корали, школки и карпи. Брзи Чевли За Сува Вода За Мажи : Секој има дупки на дното за да обезбеди правилен проток на вода од нив создавајќи поладна,поздрава средина за чевли која брзо се суши и е супер удобна за спортови на вода. Лесни и Преносливи : Нашите Водени Чевли за Мажи лесно се носат, без разлика дали одите на река, море, езеро и океан за да играте, можете да ги понесете нашите чевли за пливање со вас. Сценарија за употреба : водените чевли се најсоодветен придружник за различни спортови на отворено, како што се пешачење, едрење, нуркање, сурфање на ветер, кајак, аеробик во вода, џогирање, риболов, кучиња за прошетки, перење автомобили, вежбање во теретана. Со овие чевли, можете да уживате во среќата и удобноста што ви ги носат спортовите.

Детални спецификации

Додатоци на производи