• Свеж
Спортски Градници За Жени Женски Градник За Долна Облека Комплети Костум За Долна Облека За Женски Комплет За Градник Со Тантела И Гаќи

Спортски Градници За Жени Женски Градник За Долна Облека Комплети Костум За Долна Облека За Женски Комплет За Градник Со Тантела

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Женска Цврста Боја Фитнес Јога Трчање Елек Мрежа Назад Спортска Долна Облекакарактеристики : 1. Материјали : Обезбедува управување со топлина и влага преку вентилација. Најдобро од с, ве одржува ладни и удобни дури и во најжешките временски услови.2.Дизајн : градник за безжичен дизајн и природно полнење за удобност и поцврста поддршка. Повисоки страни и повисок грб за дополнителна странична и задна поддршка, полни чаши и наши широки ремени за удобност за целодневна удобност.3. Карактеристики : Удобно И Безжично4. Растеглив и Дише : Изработен од висококвалитетен најлон и спандекс материјал, тој е супер растеглив, беспрекорен и дише.5. Според студијата на Светската Здравствена Организација : редовната замена на долна облека е исто така неопходен услов за заштита на здравјето на жените.Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет, Aut, Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Тип На Најлонска Шема : Цврст Стил на Боја : И шармантна облека : Одговара на големината на дебелината : стандарден метод на Перење : рачно перење во ладна вода, вклучено : 1 x Големина На Градник Bust Cup Length Weight(kg) S56cm/22.05"60-73cm/23.62-28.74"70 A/B/C,75 A66cm/25.98"40-47.5 M60cm/23.62"64-77cm/25.20-30.31"75 A/B/C/D,80 A67cm/26.38"47.5-52.5 L64cm/25.20"68-82cm/26.77-32.28"80 A/B/C/D,85 A68cm/26.77"52.5-62.5 XL68cm/26.77"72-88cm/28.35-34.65"85 A/B/C/D,90 A/B69cm/27.17"62.5-72.5 XXL72cm/28.35"76-94cm/29.92-37.01"90 B/C/D,95 A/B/C70cm/27.56"72.5-82,5 Големина : SBust : 56cm/22,05"Долна Биста : 60-73cm/23,62-28,74" Чаша : 70 A/B/C, 75алгина : 66cm/25,98 "Тежина(кг) : 40-47, 5 Големина : MBust : 60cm/23,62 "Пониски Bust : 64-77cm/25.20-30.31"Cup : 75 A/B/C/D,80 ALength : 67cm/26.38"Weight(kg) : 47.5-52.5 Size : LBust : 64cm/25.20"Долниот широк долен опсег нема да копа за дополнителна удобност. Ремените се претвораат во вкрстени со лесни прилепувања. Содржина на ткаенина-100% Најлон. €Карактеристики : Женска Цврста Боја Фитнес Јога Трчање Елек Мрежа Назад Спортска Долна Облека. Рачно миење во ладна вода користејќи неутрален детергент. Закачете суво за да спречите оштетување на нежниот материјал од тантела.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Слатки Спортски Градници За Жени Жени Без Челичен Прстен Спортски Градник Фитнес Отпорен На Удари Јога Со Големи Димензии Трчање

Дами Спортски Градници Отпорни На Удари Големи Димензии Без Челични Прстени Градник Женска Јога Фитнес

DEN 1.00

Женска Удобна Долна Облека Женска Убава Долна Облека Беспрекорна Без Челичен Прстен Градник Големо Шоу Мал Тенок Спортски Градник

Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Чаша : 70АБЦ80АБ Уудер Биста : 53см / 20.87" Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 Куп : 80БЦД85АБЦ Уудер �

DEN 2.00