• Свеж
Ураганот 14 Тркала Бронза 30 БКТ ВО Гуми Поларис XР XP PRO XP Ренџер XP 900 1000

Ураганот 14 Тркала Бронза 30 БКТ ВО Гуми Поларис XР XP PRO XP Ренџер XP 900 1000

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Овој Комплет За Тркала И Гуми Вклучува : (4) ИТП Ураган 14х7 АТВ/ХИВ Тркала - Бронза (4/156) 4+3 [14рз113бх] (4) БКТ НА 171 (6пли) гуми [30х9-14] (1) Горила 12мм х 1,5" Комплет За Навртки И Стебла На Вентили - Хром [К4ЦС-12150ГР] (4) Гуми монтирање На Атв/Utв тркала овие ТРКАЛА Ќе Одговара на следниве машини : ПОЛАРИС : 2020 prр про xp2018+ TURР ТУРБО С2016+ TURР ТУРБО модели 2018 +zр рс12014+ Xр Xp 10002015-2018 Modр 900 Модели 2017+ РЕНЏЕР 1000 XP Модели 2020+ ренџер 1000 Модели2013-19 ренџер 900 Xp модели2016 ренџер 570 XP2015 РЕНЏЕР 570 ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА2015 Ренџер 570 екипаж целосна големина2016+ Општо/Општо xp модели2020+ Спортист Xp 1000 S2020+ SCRAMBLER XP 1000 Spolaris Utvs Со 12 MM ТРКАЛО STUDSTEXTRON/АРКТИКОТ МАЧКА : DILDCAT Xxthis овој комплет нема да работи на : поларис : 2011-2014 RZR XP 9002015+ ренџер 570 средна големина 2016+ ренџер 570 целосна големина клиренсот Варира Во Зависност Од Одредена Машина.Повеќето машини можат да одат најмалку 1 " поголем на дијаметарот на гумата.ЗАБЕЛЕШКА : Тркалата со поместување од 6+1 нема да се вклопат На Турбовите Поларис поради поголемиот дебеломер на сопирачките.Достапна е опрема за други машини - Прелистајте ги нашите комплети за тркала и гуми за Utв и Атв. ЗАБЕЛЕШКИ : ако имате какви било прашања или грижи во врска со опремата, ве молиме контактирајте не ПРЕКУ е-пошта ИЛИ телефон пред да нарачате.Кога ќе купите комплет од 4 тркала или 4 тркала и гуми од нас, вклучуваме Комплет За Навртки за Хром без дополнителни трошоци (Заштеди од 20 долари).Пазете се од други компании кои не вклучуваат навртки за навртки и стебла на вентили со нивната продажба на тркала, некои тркала бараат посебен тип навртки за навртки за да се вклопат во тркалото и вашите навртки за навртки може да не работат.Доколку сакате Да го замените Комплетот За Хромирани Навртки со Црн Комплет за Навртки, ве молиме контактирајте не пред да нарачате за да ја потврдите достапноста и да се осигурате дека промената е направена пред производот да биде спакуван/испорачан.Ние акции поголемиот дел од она што го продаваме за да се обезбеди да се добие голема цена и вашата нарачка се испраќаат во навремено.Ако сте заинтересирани за монтирано поставување и не гледате што барате во нашата продавница, ве молиме известете не. Секогаш можеме да ја спакуваме секоја гума што ја нудиме ИТП Ураган 14 "Тркала Бронза 30" БКТ НА 171 Гуми Поларис XР XP 1000 / ПРО XP / Ренџер XP 900/1000.

Детални спецификации

Додатоци на производи