• Свеж
Универзален Фар И Замена На Светлината За Магла Пластичен Метален Црн Јасен Сет

Универзален Фар И Замена На Светлината За Магла Пластичен Метален Црн Јасен Сет

DEN 3199.84

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : тој е дизајниран за непречен проток, лесно склопување, подолг век на траење и леснотија на прилагодливост, надградливост и издржливост. Нема потреба да користите алатки за инсталирање што траат премногу долго или други неефикасни. Изработени од квалитетни материјали, издржливи и сигурни во употреба. Не е лесно за ' рѓа, кородирање или лупење. Добра Замена : да го замените Фарот на Вашиот Автомобил ако е скршен, испукан или надвор од поправка. Лесна Инсталација : Лесна за инсталирање, директна замена за старата или скршената. Забелешка : ве Молиме дозволете мали разлики во димензиите поради различни рачни мерења. Универзален 7 Инчен Фар и 4 Инчен Замена На Светлината За Магла Пластична Метална Црна Јасна 1 Поставена Универзална Алатка За Прајмер За Пумпа За Масло За Гм Шеви V6 V8 SBC 350 BBC 454 Мотор Метал Црна Сина 1 Сет. Материјал : Пластичен Метал; Боја На Школка : Црна Јасна. Големина : 7, 5х18см / 2,95 "х7, 09"(Ч*Д); Големина 3 : 8,5 см / 3,35"; Големина 4 : 11,3 см / 4,45"; Пин Број : 2, 3. Одговара за : За Џип Wrangler 7 Инчен фарови JK JKU LJ TJ 2007-2017. Ова е не-ОЕМ производ, само додаток. Пакетот Вклучува : 2 Парчиња 7 Инчни Фарови, 2 Парчиња 4 Инчни Светла За Магла, 2 Парчиња H4 До H13 Адаптер Кабел.

Детални спецификации

Додатоци на производи