• Свеж
Мунлар Долна Облека За Жени, Женска Долна Облека, Жени Свила Прашка За Спиење Чипка Бебешка Долна Облека За Спиење Ноќна Облека Пижами

Мунлар Долна Облека За Жени, Женска Долна Облека, Жени Свила Прашка За Спиење Чипка Бебешка Долна Облека За Спиење Ноќна Облека

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Производите од мунлар покриваат секси долна облека, дамски пижами, бебешки кукли, долна облека итн.Ние се стремиме да иновираме континуирано и да им обезбедиме на потрошувачите најдобри квалитетни и модерни производи по најсоодветна цена. Ова Секси И стилско Женско Боди За Долна Облека од Тантела е изработено од мек полиестерски материјал. Совршено за ноќ на меден месец, брачни ноќи, забава за долна облека, годишнини, денот на вљубените, спална соба, спиење, капење или специјални ноќи. Мунлар Долна Облека За Жени,Женска Долна Облека, Жени Свила Прашка За Спиење Чипка Бебешка Долна Облека За Спиење Ноќна Облека Пижами. Големина Табела : Големина : С Биста : 84-94см/33,07-37,01" Половината : 64-84см/25,20-33,07"Големина : М Биста : 88-98см/34,65-38,58" Половината : 68-88см/26,77-34,65"Големина : Л Биста : 92-102см/36,22-40.16" Половината : 72-92см/28.35-36.22"големина : Xl биста : 96-106см/37.80-41.73" половината : 76-96см/29.92-37.80"Големина : xxl биста : 100-110см/39.37-43.31" половината : 80-100см/31.50-39.37". Карактеристики : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност. 2.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас, не само неповторливо секси. 4.Ве прават супер секси и заводливи. 5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките. Информации за производот : Сезона : Лето, Пролет. Пол : Жени . Повод : Секси. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Цврст. Стил : Секојдневен,Секси. Должина на ракавот : Без Ракави. Како Да се мие : Рачно Миење Ладно. Што добивате : Комплет Долна Облека од 1 КОМПЈУТЕР.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Хаит Мама Тато Дете Екипажот Вратот Долги Ракави Појавување На Семејството Пижами Во Собата Божиќ Pjs Еластична Половината Облека

Опис : Пол : Жени, Мажи, Женски, Машки, Детски Стил : Врвови Со Долги Ракави Панталони Облека За Спиење, Бож�

DEN 412.80

Непослушен Божиќ Пижами За Семејството 2042, Семејство Божиќ Пижами Панталони-Зелена Чудовиште Мускулите Кукли Божиќ Шапка Шема,

100% памук Увезени Машинско Перење Најдете Го Вашиот Божиќен стил! Божиќни Најважни Работи и Божиќен пар �

DEN 463.84