• Свеж
Дуксери За Жени Плус Големина Преголем Дуксер Со Долги Ракави Цврсти Лесни Врвови За Пуловер Секојдневна Лабава Јакна Ј2К Облека

Дуксери За Жени Плус Големина Преголем Дуксер Со Долги Ракави Цврсти Лесни Врвови За Пуловер Секојдневна Лабава Јакна Ј2К Облека

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см Рамо До Ракав : 70см Должина : 67см Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 116см Рамо До Ракав : 71см Должина : 68см Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 122см Рамо До Ракав : 72см Должина : 69см Големина : ХЛ САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 биста : 128см рамо До Ракав : 73см должина : 70см големина : 2хл САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 134см рамо До Ракав : 74см Должина : 71см Женски ДОЛГИ РАКАВИ ДУКСЕР дуксер со Качулка врвови со пуловер блуза со Џебсизеусукеубуст рамо До Sleeve Length S61036110cm70cm67cm M81238116cm71cm68cml101440122cm72cm69cmxl121642128cm73cm70cm2xl141844134cm74cm71cmsize : SUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 110 см Рамо До Ракав : 70 см должина : 67 см големина : МУС : 8УК : 12ЕУ : 38биста : 116 см Рамо До Ракав : 71 см должина : 68 см големина : ЛУС : 10УК : 14еу : 40биста : 122 см Рамо До Ракав : 72 см должина : 69 см големина : XLUS : 12ук : 16еу : 42биста : 128см рамо до ракав : 73СМЛ ДОЛЖИНА : 70СМСИМ : 2хлус : 14еу : 18еу : 44биста : 134смдолга до ракав : 74СМЛ ДОЛЖИНА : 71СМ карактеристики : оваа женска качулка е дизајнирана преголеми дуксери ,капка рамо ,y2k дуксери,КАЧУЛКА,ДОЛГА дуксер со ракави,џеб Од Кенгур,врвка за влечење,ДУКСЕР со пуловер за работа;СЕКОЈДНЕВНИ ДУКСЕРИ, ЗИМСКИ тимови;есенски тимови 2023;есенска Облека, Зимска Облека, облека за ноќта на вештерките, божиќна конзумација. преголеми ДУКСЕРИ Y2 K,Дуксер Со Пуловер за жени,погоден за секојдневни, секојдневни wear,office,party,school,festival,running,sport,gym,dancing,skating,hiking,biking,Halloween,Christmas,yoga,spring,fall и зима. Тоа е исто така добар подарок за вашиот пријател или семејство. дуксер за жени дуксери за жени дуксери женски дуксери преголеми дуксери женски дуксери трендовски слатки дуксери преголем дуксер за жени дуксери жени преголеми дуксери преголеми дуксери женски дуксери графички дуксери за женски модни дуксери костими за ноќта на вештерките;костими за ноќта на вештерките за жени;кошули за ноќта на вештерките за жени;костими за ноќта на вештерките за девојчиња;џемпери за ноќта на вештерките за жени;пижами за ноќта на вештерките;село за ноќта на вештерките,женски костими за ноќта на вештерките;плус големина костими за ноќта на вештерките за жени;облека за ноќта на вештерките,облека за ноќта на вештерките за жени,фустан за ноќта на вештерките,фустан за ноќта на вештерките за жени. божиќен дуксер;божиќен дуксер;божиќни дуксери;божиќни дуксери со големи димензии;божиќни дуксери со плус големина;божиќен џемпер.

Детални спецификации

Додатоци на производи