• Свеж
Бајт Легенда Плетени Кардиган Машка Верзија На Трендот На Само-култивирање Надворешна Облека Обичен Џемпер Џемпер Јакна Мажи

Бајт Легенда Плетени Кардиган Машка Верзија На Трендот На Само-култивирање Надворешна Облека Обичен Џемпер Џемпер Јакна Мажи

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Должина на ракавот : Долги Ракави Деколте : Без Јака : Тип На Ткаенина Со Пруги : Компонента На Џемпер Со Фини Игли : Мешани Хемиски Влакна : 100 Тежина на ткаенина : 480 Уживајте во фабриката-директна цена од производите На Бајт Легенда. Надоместокот за испорака е 2,99 долари, без разлика колку предмети купувате. Услугата по продажбата е загарантирана.

Детални спецификации

Додатоци на производи