• Свеж
Сајхи Женски Летни Фустани За Фустан Во Етнички Стил Тантела Трим Против Фустан На Вратот Три Ситни Фустани За Жени Секојдневен

Сајхи Женски Летни Фустани За Фустан Во Етнички Стил Тантела Трим Против Фустан На Вратот Три Ситни Фустани За Жени Секојдневен

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Женски Летни Фустани За 2022 Година Фустан Во Етнички Стил Тантела Трим Против Фустан За Вратот Три Ситни Фустани За Жени Секојдневенопис : . Сезона : Лето. Пол : Жени . Материјал : Полиестер. Декорација : Чипка. Должина На Облека : Ништо. Должина На Ракавот : 4/3 Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Причинско-Последична} Материјал}Летни Фустани Со Оглавник На Вратот За Жени Се Изработени од Вискоза,лесни,меки Мазни Допрени,затворени за Кожата. Ова Сарафани За Жени Секојдневен Плажа Со Не, Не Се Види Преку, секогаш Ќе Ви Ветре. €Натпревар●Овој Стилски Фустан Е Лесен За Со Високи Потпетици Или Рамни Сандали И Може Да Се Носи Во Секоја Пригода. Дизајнот На Вратот Се Совпаѓа Со Извонредни Ѓердани И Приврзоци, Што Ве Прави Попривлечни И Шармантни Во Секоја Пригода. ①Прилики овој Моден Фустан Е Многу Погоден За Пролет, лето, Aut, Семејство, Годишнина Забава, Работа, Датум, Свадба, Меден Месец, Коктел, Клуб Плажа Одмор или Дневно Одмор Работа Канцеларија. Фустанот Може Да Ви Помогне Да Го Покажете Вашиот Уникатен Шарм.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мијаилима Летни Фустани За Жени Фустани Со Шупливи Пакети Со Долги Ракави Со Едно Рамо Може Да Се Носат Во Сите Сезони Покажуваат

Големина : XS САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 7282cm / 28.3532.28 "Половината : 60cm / 23.62" Колк : 78cm / 30.71 "Ракав : 57

DEN 271.68

Котони жени бохо цевки фустан цветни печати без прерамки фустани без ракави здолниште со здолниште на плажа плажа хавајски обичен

Womenените секси цевки без ремен безжичен печатење без ракави фустан со фустан со здолниште со здолниште..

DEN 2.00