• Свеж
РАКАВ ПЕРФОРМАНСИ ЧЕТКА МОРНАРИЦА 2XL

РАКАВ ПЕРФОРМАНСИ ЧЕТКА МОРНАРИЦА 2XL

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

60% Памук/40% Полиестер. Долг Ракав Бранеа Твил. Копче Надолу Јака. Центар Целосно Копче Пред. Прилагодливи Манжетни со 2 Копчиња со Плакета Со Едно Копче. Левиот Џеб На Градите. Еден Врв Шиење во текот на. ИЗВЕДБА НА ДОЛГИ РАКАВИ ЧЕТКА 622 МОРНАРИЦА 2 XL.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Лументо Машка Блуза Ревер Врат Божиќни Врвови Преден Патент Божиќна Поло Маица Секојдневен Пуловер Маица Со Долги Ракави Црвена

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Божиќна Поло Кошула, Кошула За Вратот На Реверот, Секојдн

DEN 255.84

Сплит Гимнастика Костум Девојки Појавување На Тело Костум Балет Танц Пракса Култура Врвот Облека Танц Панталони Костум Виножито

краток опис не е достапен балетското трико е изработено од висококвалитетен спандекс и материјал од по�

DEN 191.84