• Свеж
Т7 Т8 Т Прецизен Магнетски Шрафцигер За Xbo Безжичен Контролер

Т7 Т8 Т Прецизен Магнетски Шрафцигер За Xbo Безжичен Контролер

DEN 303.84

Од стока
Во магацинот

Карактеристика : *висококвалитетни материјали, цврсти и издржливи.* Т7, Т8, Т9 прецизен шрафцигер поставен За Xbox /360 контролери.*Може да се користи и за отворање ЗА PS3, хард драјвер или мобилни телефони.* Лесно отворање на конзолата без оштетување .*Компактна големина за ваша погодност.Спецификација : *Материјал За Рачка : Пвц*Шрафцигер Прачка : челик од легура на хром ванадиум*Боја : Црвена+Сребрена*Тип : Т7, Т8, Т9*Целосна должина : прибл. 133мм * должина На Алатот : 75мм * Дијаметар : 3мм*Количина : 1пецпакет Вклучува : 1 х Шрафцигернота : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците Изработени од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Детални спецификации

Додатоци на производи