• Свеж
адвиикд Маица Маица Маица Женски Класичен-Одговара Краток Ракав В-Вратот Маица Женски Маица

адвиикд Маица Маица Маица Женски Класичен-Одговара Краток Ракав В-Вратот Маица Женски Маица

DEN 191.84

Од стока
Во магацинот

Должина на ракавот : Кратка Дебелина На Ракавот : Стандарден моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Сезона : Летен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Печатена Пригода : Мода, Секојдневен Пакет вклучува : 1 Еез Жени Топ Забелешка : Јака : О-Врат : Женски Обоен Врв Со Кратки ракави Едноставен Летен Јака За Маици Чипка Цврста Женска Блуза Женска Сува Кошула. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Повод : Мода, Секојдневен. Материјал : Полиестер. Дебелина : Стандард.

Детални спецификации

Додатоци на производи