• Свеж
Базиреј Женски Летни Врвови Шарени Печатени Блуза Женски Круг Вратот Повик Краток Ракав Лабава-Кошули Сина Л

Базиреј Женски Летни Врвови Шарени Печатени Блуза Женски Круг Вратот Повик Краток Ракав Лабава-Кошули Сина Л

DEN 253.28

Од стока
Во магацинот

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Color : Navy Size : LNeckline : Екипажот Вратот Шема : Шарени Ракав Должина : Краток Ракав Врвот Стил : Blouse Style : Слободно Време, Боемски, повик, лабава, секси,trendyseson : Пролет, Summer Occasion : Дневна облека, одмор, партија, датуми,итн пакет вклучени : 1 КОМПЈУТЕР ЖЕНСКИ БЛУЗА МАТЕРИЈАЛ : Мека, Лесен, растеглива ткаенина, Удобна За Носење Со Лабав Стил На Вклопување.Летни Врвови, Живописни Во Боја и Удобно Вклопување. Карактеристика : со својот крој за слабеење и трендовски изглед, овие врвови за дневна туника можат подобро да ја покажат вашата форма. Одлично е со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони. Совршен за одмор, одмор, забава, состаноци, работа, секојдневно носење дома или пижами. Погоден За Поголемиот дел од Телото : нашите опсези на големини се S-4 XL, со одличен Еластичен Појас кој одговара за сите типови на тело. Без разлика дали сте тенок или дебел, овој фустан е за вас. Носете го и ќе бидете полни со шарм!. Повод : Без разлика дали излегувате на состанок, присуствувате на забава или само извршувате работи, овие маици за жени се совршени за секоја пригода. Тоа е лежерно, но шик, што го прави разноврсен и никогаш застарен избор за секојдневно носење,училиште, празници и патувања. Најдобри Подароци : Летните женски врвови се совршени за најдобрите пријатели, што го прави одлична идеја за подарок за секоја пригода.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Маици Обичен Дуксер За Вратот На Екипажот Еднобојна Кошула Мека Лесна Лабава Лежерна Лежерна Едноставна Копче Долги Ракави

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Рамо : 45см / 17.72" Ракав : 53см / 20.87" Должина : 70см /

DEN 1.00

Дозвола Продажба Договор Летни Врвови За Жени Неправилни Полите Врвот Плус Големина Копче Страна Туника Блузи Мода Краток Ракав

блузи со кратки ракави за жени женски кошули маици со кратки ракави за жени џемпер со летна туника женск

DEN 271.84