• Свеж
Жени Јога Шорцеви Половината Шорцеви Пливање Активна Облека Спортски Панталони Тренингот Шорцеви

Жени Јога Шорцеви Половината Шорцеви Пливање Активна Облека Спортски Панталони Тренингот Шорцеви

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Женски Ручен Плен Шорцеви Јога Панталони Спортски Фитнес Панталони За Подигнување На Задникот Со Висок Струкспецификација : Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс Боја : Црна, Сина, Роза, Црвена, Виолетова, Зелена, Цветно Сива, Боја На Зрно Леопард : С, М, Л, Кслпатерн : Солиден Пол : Женски Спорт : Јога, Трчање, Танцување итн.Вклучен пакет : 1 х Женски Шорцеви Женски Спортски Шорцеви За Вежбање Во Теретана, Дише и Растеглива Ткаенина. Висококатница, еднобојна, дизајнирана за подигнување и контура на целото вистинско место. Широк појас за без врв за мафини и максимална покриеност при свиткување и истегнување. Ве молиме внимателно проверете ја нашата табела со големини за да го пронајдете најдоброто вклопување. Ладно миење на рацете и машината. Погоден за носење танц, јога, сите спортови во затворени простории и на отворено или облека за одмор.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Лументо Машки Рекреативни Спортови Летни Кратки Панталони Хавајски Патент Шорцеви На Плажа Обични Врвки За Влечење Мини Панталони

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви На Плажа,Хавајски Кратки Панталон

DEN 175.84

Машки Карго Шорцеви Графичка Улична Облека Y2k Класичен Товар Кратки Комбинезони Половина Панталони Должина на Коленото Со Повеќе

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 81см / 31.89 "Ко

DEN 351.68