• Свеж
Блузи За Жени Обични Модни Долги Ракави Лабава Пријатна Дозвола Палта Пинк С-6ХЛ

Блузи За Жени Обични Модни Долги Ракави Лабава Пријатна Дозвола Палта Пинк С-6ХЛ

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Јотами Дома, Облека и Чевли. Потсетник : Пребарајте го името НА нашиот бренд ЈОТАМИ ВО полето за пребарување, можете да најдете други поквалитетни и достапни артикли! ! !. Пребарување Клучни Зборови : . облека, костум, облека, униформа, палто, јакна, пригушувач, ракета, џемпер, блуза, Т-маица, панталони, фармерки, кратки панталони, појас, панталони, панталони, singlet, прав грб, хулахопки, фармерки, јакна, половината-палто, дресови, мини-здолниште, запушен jaket, долна облека, градник, divingde, пижами, westerm-стил на облека, униформа, костим, пливачки костум, sportwear, униформа, облека, гардероба, облека, навика, готови облека, облека, градот алишта, двоен-гради костум, се одговараат, да се облекува, прилагодена одговараат, три-парче костим, униформа, комбинезони, формално облекување, tailcoat, утрото грб, вечер фустан, фустан грб, опашки, nightshirt, вечера јакна, frock грб, туника, overcoat, грб, topcoat, крзнено палто, три-четврт грб, прав грб, ментл, наметка, овча јакна, јакна, anorak, duffle грб, аспиратор, muff, housecoat, облекување gown, краток облекување gown, bathrobe, nightgown, nightdress, pyjamas, џеб, lapel, монтажни јака, крило јака, V деколте, sleeve, ткаенината, buttonhole, маица, блуза, маичка, вест, undershirt, поло кошула, џемпер, кратки ракави џемпер, roll-џемпер, круг-џемпер, костум, облека, ансамбл, јакна, панталони, фармерки, кратки панталони, knickers, knickerbockers, протези, појас, здолниште, поделени здолниште, сплит здолниште, underskirt, долна облека, underclothes, гаќи, панталони, гаќи, corselet, останува, корсет, waistcoat, girdle, чорапи, подвезици, suspender појас, чорапи, хулахопки, леотар, капење водови, костим за капење, костим за капење, костим за капење, бикини, престилка, чевли, сол, пета, чипка, подигање, влечки, сандала, платно чевли, јаже soled чевли, ракавици, вратоврска, лак вратоврска, капа, капа, beret, headdress, turban, природна ткаенина, памук, свила, волна, лен, синтетички ткаенини, acryl, полиестер, најлон, worsted, кашмир, обрасци, tartan, plaid, точка, линија. Големина Табела : Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 59см/23.23 " Должина : 56см/22.05". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 60см/23.62 " Должина : 58см/22.83". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 61см/24.02 " Должина : 60см/23.62". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 62см/24.41" Должина : 62см/24.41 " Дизајниран Со отворен преден дел, долги ракави и опуштено вклопување со затворање на копчињата, џебови, висок низок неправилен Стил.Ќе се чувствувате како дома во ова парче без разлика каде одите!. Обичниот кардиган во џеб има опуштено вклопување во мека и растеглива изработка.Земете го овој екстра долг кардиган од работа до слободно време! Одлично парче за транзиција во есенската сезона. Опуштено Вклопување/ Отворен Преден / Висок Низок Неправилен Раб/ со Џебови/ Не Обложени/ Мека Содржина На Пакувањето : 1 х Врвови на Палтото.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Капут Есенски И Зимски Дами Памучна Обложена Јакна Женски Градиент Јакна Со Долги Ракави Лежерна Со Џебен Паркови Палто

Големина : S Биста : 102cm / 40.16" Рамо : 40cm / 15.75" Ракав : 56cm / 22.05" Должина : 61cm / 24.02" Големина : М Биста : 106cm / 41.73" Рамо

DEN 1007.84

Јакни За Жени Обични Ветроупорни Лесни Јакни Двострано Зимско Палто Гроздобер Цветен Принт Палто Bl Волна Мешавина Мантил Водоотпорен

☪【Зборови поврзани со производот + Пролетна Јакна Тропски Врвови Отворена Кардиган Појас Надворешна О

DEN 3.33

Јубатуо Женски Ноќта На Вештерките Fashion И Зима Мода Секојдневен Печатен Кардиган Јакна Палта Со Средна Должина Со Долги Ракави

Продавницата јубатуо е посветена да им обезбеди На клиентите висококвалитетни, удобни, модерни, високо�

DEN 1079.84