• Свеж
Зимски Палта За Жени, Женски Зимски Палта, Женски Обични Карирани Јакна Јакна Кратка должина Копче-долу Долги Ракави Гроздобер Кардиган Јакна Палто Со Џеб Вино

Зимски Палта За Жени, Женски Зимски Палта, Женски Обични Карирани Јакна Јакна Кратка должина Копче-долу Долги Ракави Гроздобер

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Женски Кратки Карирани Гроздобер Кардиган Јакна Врвовикарактеристики : Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус. Супер мазно чувство, секое внимателно разгледување на дизајнот. Се фокусира на совршен блузи за вас, не првично секси. Ве прават супер секси И Удобни. Квалитетот е многу добар, може да се користи како пижами, домашна облека, спортска облека се добри избори.Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето,Пол : Женска Пригода : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Стил : Лежерна, Должина На Сексислав : Долги Ракави како да се мие : Ладно миење На Рацете што добивате : 1 женска големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 54см/21.26" Рамо : 53.5 см/21.06 "Должина : 48см/18.90" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 54.5 см/21.46" Рамо : 55.5 см/21.85 "Должина : 49см/19.29" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 55.2 см/21.73" Рамо : 58.5 см/23.03 "Должина : 50.5 см/19.88" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 122см/48.03" Ракав : 55.9 см/22.01" Рамо : 61.5 см/24.21" Должина : 52см/20.47 " Материјал : пријателски за Кожата, мек и удобен за носење, ќе го задржи вашиот топол и моден стил во fall,пролет и студена зима. Карактеристика : се одликува со мека нејасна ткаенина, затворање на предното копче и чувство на средна тежина за одржување на топло цел ден. Тоа ќе биде префектот додаток на вашата гардероба. Два џебови за гради со копчиња/долги ракави со манжетни со копчиња/карирана шема/лабава фит јака/јака.Оваа јакна е задолжителна во вашиот плакар!. Натпревар : можете да ги спарите овие кошули со различни резервоари, ками, боди, фармерки, тексас шорцеви, џегинг, патики или чизми за да го комплетирате секојдневниот изглед што е лесно да се сака цела сезона. Забелешка : машина за перење/Миење раце се препорачува ладно, не белило. Ве молиме известете ни дали има некое прашање или проблем на јакната, ние ќе ви одговориме навремено со 24 часа. Повод : Совршен За секојдневен секојдневен живот, шопинг, улична облека, работа, канцеларија, училиште, одмор, одмор, ноќно излегување, на отворено итн., погоден заumn, зима и пролет.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Жени Со Качулка Обична Јакна-Зимска Топла Надворешна Облека Цветни Џебови Со Цврста Качулка Гроздобер Преголеми Палта За Спојување

Фиторон Жени Со Качулка Обична ЈакнаЗимска Топла Надворешна Облека Цветни Џебови Со Цврста Качулка Гро

DEN 799.84

Тбопшир Кардиган За Жени, Клиренс Женски Удобен Стилски Шевове Џемпер Со Долги Ракави Секојдневен Долг Кардиган Врвови Девојки

Одликувајќи се : Мекиот проегирен кардиган за кревање раменици е совршен додаток кој комплиментира реч�

DEN 399.84

Женски Капут Женска Надворешна Облека Еднобоен Ревер Долги Ракави Свртена Јака Ветроупорна Улична Улична Облека Отпорна На Студ

Опис : atот палто има ревер, долг ракав, неправилен дизајн и затворање на копчињата, што го прави совршена

DEN 655.68

Јакна Готвач Јакна Двојно Гради Еднобојни Исклучителни Копчиња Кујна Носете Мажи Жени Статични-Бесплатни Пекарница Храна Услуга

Опис : Дизајнирана Со карактеристики отпорни на дамки, непилинг, отстранување на влага и отпорни на миењ

DEN 484.64