• Свеж
Самикар Летен Заштеди Клиренс Летни Фустани За Жени Летни Фустани За Жени Модни Жени Летен Секојдневен Фустан За Печатење В-Врат Краток Ракав Лабав Фустан

Самикар Летен Заштеди Клиренс Летни Фустани За Жени Летни Фустани За Жени Модни Жени Летен Секојдневен Фустан За Печатење В-Врат

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Забелешки : . 1.Ве молиме внимателно погледнете го водичот за големина пред да го купите. 2.Ве молиме Дозволете 3-5 См Разлика Поради Рачно Мерење. 3.Покрај Различни Компјутери Се Прикаже Бои Поинаку, Бојата На Вистински Објект Може Да Се Разликуваат Малку Од Подолу Слики, Ви Благодариме За Вашето Разбирање. Големина шема : . Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22 "Половината : 72см/28.35 " Ракав : 31см/12.20" Вратот : 62см/24.41". Должина : 121см/47.64". Големина : М Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58 "Половината : 78см/30.71" Ракав : 32см/12.60 "Вратот : 63см/24.80". Должина : 122см/48.03". Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94 "Половината : 84см/33.07" Ракав : 33см/12.99 "Вратот : 64см/25.20". Должина : 123см/48.43". Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110cm/43.31 "Половината : 90cm/35.43" Ракав : 34cm/13.39 "Вратот : 65cm/25.59". Должина : 124см/48.82". Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116cm/45.67 "Половината : 96cm/37.80 " Ракав : 35cm/13.78" Вратот : 66cm/25.98". Должина : 125см/49.21". Карактеристики : . 1.Карактеристики : V-Вратот, Краток Ракав ,Пуловер ,Печатење,Тенок,Секси Облека,Стилски и моден дизајн, Летен секојдневен Фустан. 2.Материјал : Полиестер.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Плисираниот дизајн го прави повеќе секси и привлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете во нашата. слики или од описот. Информации за производот : . Сезона : Лето. Пол : Жени, Девојче. Повод : Секојдневен, Далиј. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Јака : V-Вратот. Стил : Секојдневен,Моден. Должина : Должина На Коленото. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Соодветенприлика : Дома/Секојдневен/Забава/Свадба/Шопинг/Работа/Отворено/Боемски. Одржување на облека : Нежно миење раце или машинско перење на ниска температура, хемиско чистење, не белење и сушење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Фустан Со Светки За Жени, Жени Мода Секојдневен Цврст Цветен Печатен Џеб Без Ракави Поделен Со Кружен Врат Фустан Висок До Колена

Женски Моден Секојдневен Цврст Цветен Печатен Сплит Фустан Со Кружен Врат До Коленкарактеристики : Кар�

DEN 415.84

Женски Свечени Фустани Дозвола Без Ракави V-Вратот Колено-Висок Фустан Џеб Модел Капчиња Фустани За Жени отворено Глуждот Должина

Пространа за испакнатината на стомакот и колковите.Овој моден секојдневен макси фустан има течен изгле

DEN 431.84

Женски Печатење Без Ракави Камиза Полите Лабава Плажа Фустан Самовила Фустан Излегување Фустан Хавајски Фустан Девојки Партија

※● Добредојдовте Во LWZWM Shop_€ продаваме блузи, фустан, панталони, чевли и многу повеќе во широк спектар н

DEN 2.33