• Свеж
Прилагодени Жени Лето Ладно Рамо Цветни Печати Елегантен Макси Долг Фустан Џеб Фустан

Прилагодени Жени Лето Ладно Рамо Цветни Печати Елегантен Макси Долг Фустан Џеб Фустан

DEN 361.76

Од стока
Во магацинот

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Beautyinwhite од Joybuy пазарот. Жените Лето Ладно Рамо Цветни Печати Елегантен Макси Долг Фустан Џеб Фустан ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.    Спецификациисезона : Лето : Женски Материјал : Полиестерска Декорација : Ниедна Облека Должина : Должина На Ракавот Должина На Глуждот Должина На Ракавот : Краток Тип На Шема Без Ракави : Стил На Печатење : Мода, Каузална Тежина : 260~300g (S-XXL) Карактеристики : 1. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. Стилски и мода ве прават попривлечни 3. Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Пакетот вклучува 1 ПАРЧЕ Dress Size Bust Waist Length S86cm/33.86"72cm/28.35"133cm/52.36"M92cm/36.22"78cm/30.71"134cm/52.76"L98cm/38.58"84cm/33.07"135cm/53.15"XL104cm/40.94"90cm/35.43"136cm/53.54"XXL110cm/43.31"96cm/37.80"137cm/53.94" Size : SBust : 86cm/33.86"Waist : 72cm/28.35"Length : 133cm/52.36"Size : MBust : 92cm/36.22"Waist : 78cm/30.71"Length : 134cm/52.76"Size : LBust : 98cm/38.58"Waist : 84cm/33.07"Length : 135cm/53.15"Size : XLBust : 104cm/40.94"Waist : 90cm/35.43"Length : 136cm/53.54"Size : XXLBust : 110cm/43.31"Waist : 96cm/37.80"Length : 137cm/53.94" Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни. Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност. Дизајнот на стилот на личноста додава чувство на тренд.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Свечени Фустани Дозвола Без Ракави V-Вратот Колено-Висок Фустан Џеб Модел Капчиња Фустани За Жени отворено Глуждот Должина

Пространа за испакнатината на стомакот и колковите.Овој моден секојдневен макси фустан има течен изгле

DEN 431.84

Женски Фустан Против Вратот Еднобојна Чипка Без Ракави Женска Секојдневна Улична Облека Одмор Дома Носете Пролет Лето Елегантни

Големина : S Биста : 95cm / 37.40" Baldric : 38cm / 14.96" Должина : 115cm / 45.28" Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Baldric : 40cm / 15.75" Должин�

DEN 0.67