• Свеж
Женски Летен Гроздобер Принт В-Врат Фустан Со Половина Ракав Зелен ХХХЛ

Женски Летен Гроздобер Принт В-Врат Фустан Со Половина Ракав Зелен ХХХЛ

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Женски Летен Гроздобер Принт Фустан Со Половина Ракав Со В-Врат вие сте убава глетка во фустан.Колку повеќе избори имате, толку подобро можете да го носите.Карактеристики.1. Ова здолниште е изработено од мека вештачка памучна ткаенина, многу лесна и супер удобна.2. Долго здолниште за жени во пролет и aut, заоблени полите, шарени шема, модерен, стилски и секси.3. Погоден за работа, бизнис, канцеларија или патување, одмор, училиште, дури и ноќ, забава, клупска облека.4. Печатен женски камизолен фустан со свилена ткаенина. Ова е задолжително во вашиот плакар. 5.5. Слоевита структура со ремени за рамо, дизајн на крпеница, направете модна изјаваќе добиете 1 Х женски dresses Size Bust Sleeve Shoulder Waisthiplengths102cm/40.16"37cm/14.57"43.5 cm/17.13"96cm/37.80"110cm/43.31"94cm/37.01"M108cm/42.52"38cm/14.96"44.5 cm/17.52"102cm/40.16"116cm/45.67"95.5 cm/37.60"L116cm/45.67"39cm/15.35"45.5 cm/17.91"110cm/43.31"124cm/48.82"97cm/38.19"XL124cm/48.82"40cm/15.75"46.5 cm/18.31"118cm/46.46"132cm/51.97"98.5 cm/38.78"XXL132cm/51.97"41cm/16.14"47.5 cm/18.70"126cm/49.61"140cm/55.12"100cm/39.37"XXXL140cm/55.12"42cm/16.54"48.5 cm/19.09"134cm/52.76"148cm/58.27"101.5 cm/39.96" Дизајн : не само што може да обезбеди удобност, туку и да донесе многу убавина и мода. Подарок : жените стилски, форма-фитинг и убава. Убав и внимателен подарок за себе, вашите соученици, роднини, семејство или пријатели. Прилики : Погоден За одмор, забава, запознавање, фотографија, одмор, секојдневно носење, активности, патувања, спорт, јога, шопинг, работа, собирање пријатели итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Фустан Против Вратот Еднобојна Чипка Без Ракави Женска Секојдневна Улична Облека Одмор Дома Носете Пролет Лето Елегантни

Големина : S Биста : 95cm / 37.40" Baldric : 38cm / 14.96" Должина : 115cm / 45.28" Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Baldric : 40cm / 15.75" Должин�

DEN 0.67

Женски Свечени Фустани Дозвола Без Ракави V-Вратот Колено-Висок Фустан Џеб Модел Капчиња Фустани За Жени отворено Глуждот Должина

Пространа за испакнатината на стомакот и колковите.Овој моден секојдневен макси фустан има течен изгле

DEN 431.84