• Свеж
Дамски Фустани Се Занимава Со Женска Мода Цврст Ретро Долг Фустан Со Тркалезен врат Без Ракави

Дамски Фустани Се Занимава Со Женска Мода Цврст Ретро Долг Фустан Со Тркалезен врат Без Ракави

DEN 291.52

Од стока
Во магацинот

Женски Моден Цврст Ретро Долг Фустан Без Ракави Со Тркалезен врат ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, испратете порака до us.Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење, Нов Изглед.3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Дома,Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : Јака Без Ракави : Тркалезна Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан Карактеристики : Предни високи макси фустани со сплит, дизајн фустан со длабока обвивка со врат, краток Ракав за пеперутка, Полите На Обрачот Со Висок Струк, Долг Фустан Со Замавнување За Жени. Стил : Летни фустани за жени/макси фустан лето / завиткајте фустан/ долг фустан за жени/секојдневен фустан за жени/в фустан за врат за жени/фустан со кратки ракави/бохо фустан за жени/породилни фустани. Ласкава форма Во Фустан во бохо стил. Завиткајте Фустан : ременот е прикачен на макси фустанот, половината се кине на фустанот за да помине ременот/ременот. Прилики : V вратот макси фустан погоден за плажа, свадба гостин, вечер партија, коктел, клуб, одмор, чај партија,мајчинство, секојдневен секојдневно носење.Спарете го со летни сандали или чевли со високи потпетици, кои ве прават повеќе женствени и шармантни. Рачно миење ладно и висат суво.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Тикв Женски Трендовски Мини Лабав Фустан Цветен Печатен Фустан За Вратот Без Клучалки Елегантен Одмор На Плажа Ретро Празнична

Големина : XL Големина.52" Половината : 90см / 35.Облека Совршена За Вас Омилени Фармерки, Панталони Итн.❥ ( ^ _ ^

DEN 266.40