• Свеж
Секси Фустани За Жени Чипка Без Ракави Асиметрична Плажа Женски Летен Фустан Со Висок Струк Розова Л

Секси Фустани За Жени Чипка Без Ракави Асиметрична Плажа Женски Летен Фустан Со Висок Струк Розова Л

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Женски Ракав За Рамо Кружен Врат Неправилен Патент Чипка Над Коленото Фустан. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 90% Најлон, 10% Должина На Ракавот : Должина На Фустани Без Ракави : Асиметричен Стил На Облекување : А-Ленено Деколте : Тркалезно Деколте Карактеристики : Летни фустани; Фустани За Жени 2023;Дебелина : Стандарден Стил : секојдневен,лабав,сексисезона : Пролет, Летна Пригода : Дневно носење, вклучен е пакет за вокација : 1 Еез Женски Фустани. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. `+Ултра Лесен И Мек Материјал Сигурно ќе ви се допадне начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате. Овие Летни Фустани се направени од 90% Најлон, 10% Спандекс. Меки, Удобни и Воздушни За Топло Лето и Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку.Постелнина. Карактеристики : фустани за жени 2023; женски секојдневни фустани; фустани; фустани за одмор за жени; цветен фустан; летни фустани за жени 2023. Дизајн : Женски Ракав За Рамо Кружен Врат Неправилен Патент Чипка Над Коленото Фустан. Појавување : Летните фустани за жени се разноврсен и модерен избор за секојдневно носење на жените. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат женствен и ласкав изглед. Прилики : Секојдневен, Плажа, Одмор, Патување, Одмор, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Летни Фустани За Жени Жени Цврст Боемски Секојдневен Мини Плажа Фустан Плисиран Неправилен Фустан Плажа Халтер Долг Фустан Розова

Женски Цврст Боемски Секојдневен Мини Фустан На Плажа Плисиран Неправилен Фустан На Плажа Долг Фустан �

DEN 168.80

Тикв Женски Трендовски Мини Лабав Фустан Цветен Печатен Фустан За Вратот Без Клучалки Елегантен Одмор На Плажа Ретро Празнична

Големина : XL Големина.52" Половината : 90см / 35.Облека Совршена За Вас Омилени Фармерки, Панталони Итн.❥ ( ^ _ ^

DEN 266.40

Возхидаке фустани за жени без ракави печати тркалезен врат долг макси фустан кошула кошула фустан женски фустани летни фустани

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет Клиент за улога : За да избе

DEN 239.84