• Свеж
Lutlyенски летен летен летен мода, печатен фустан од вратот без ракави, без ракави

Lutlyенски летен летен летен мода, печатен фустан од вратот без ракави, без ракави

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Letterенска летна лесна мода печатена печатена ракава врат џеб, проверете ја табелата со големина пред нарачката. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака. Лесно се спарува со чизми, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, есен и зима. Нега на облека : миење на рака / машина за миење на рацете со ниска температура, не бели, избегнувајте изложеност, виси на суво. Феации : Обичен стил што го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Тоа е меко и удобно и ќе го сакате кога ќе го добиете. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме, проверете го описот на производот за повеќе информации за големината. Информации за продукцијата : Сезона : Сите Sea Sondend : Womenенски пригода : Castemate Mater : Polyester Style : Temperament The Comutel должина : Rugule Fit : Fit touro to Sighthow : Rand Wash Thound, Hang или Line Drywhaty Што добиете : 1xwomen fressizebustwaistl lenghtlengs96cm/ 37.80''96cm/37.80''130cm/51.18''m100cm/39.37'''100cm/39.37''131cm/51.57''l106cm/41.73'1106cm/41.73'132cm/51.97''xl112 см/ 44.09''133cm/52.36''xxl120cm/47.24'''118cm/46.46'''134cm/52.76''xxxl128cm/50.39''124cm/48.82'135 CM/53.15''xxx134cm/52.7 /51.18''136cm/ 53.54''xxxxxl140cm/55.12''136cm/53.54''137cm/53.94 '' ♥ Карактеристики : Летни фустани за жени доаѓаат со шарен цветен печатење, обичен стил на вратот, без ракави, две странични џебови кои беа доволно длабоки за да се стават во картички или Кармини, стил на бохо, замав полите, меки резервоари. Светлиот шарен печатење изгледа сјај во лето, ќе имате прекрасно расположение и во лето, додека го носите лесниот лабав фустан. ♥ Потек : Фустанот за маица е доволно удобен за носење низ куќата како фустани за куќи, работен фустан за жени канцеларија, шопинг, одење и носење на обична вечер надвор за дипломирање, патување, абење на плажа. Мек материјал, есенски основен обичен кардиган палто, палто за печатење на животни од Ноќта на вештерките, обичен долг кардиган палто, блуза од есенски палто, врвови за кардиган од тиква од тиква. Кога шетате по плажата со очила за сонце и модерна капа, вие сте најатрактивната убавина на ова место. Овој фустан е исто така погоден за секојдневно патување. ♥ натпревар : симпатичен резервоар фустан одлично со накит, сандали, потпетици, флип -апостолки или дури и патики. Обичното лабаво замав фустан исто така може да изгледа секси ако го спарите со појас за ноќна ноќ и спарени со пар чизми ќе ве направат да изгледате Одлично . ♥ Забелешка : Табелата со големина не е наша големина, проверете го мерењето на големината во описот на нашиот производ пред вашата нарачка за да се обезбеди фитинг.

Детални спецификации

Додатоци на производи