• Свеж
Предна Прошетка Жени Краток Фустан Мини Фустани Со Долги Ракави Рафер Замав - Фустан Партија Лабава У Вратот На Каки

Предна Прошетка Жени Краток Фустан Мини Фустани Со Долги Ракави Рафер Замав - Фустан Партија Лабава У Вратот На Каки

DEN 255.84

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Секојдневни Кратки Фустани, Пролетен Есенски Фустан, Еднобојни Фустани Тип На Шема : Цврста Боја / Чипка Крпеница Дизајн : Плисиран, Издуван Ракав, Крпеница Боја : Црна, Сина, Бела, Каки (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL,4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини до изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : Должина На Вратот : Кратки Должини Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Карактеристики На Плажа : 1. Ткаенина : 100% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Еднобоен Мини Фустан Од Тантела. Дизајнот на вратот и Полите На вратот Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Гардероба Главен Фустан.3. Карактеристика : Мини Фустани, Широк Фустан Со Долги Ракави, Фустан Со Цветен Принт, Фустани Со Врат, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Високи Потпетици, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Мини Фустан, Пролет Fall Фустани, Партија Празник Фустан, Краток Фустан. Материјал-100% полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Мини Фустан Со Врат, Краток Фустан со Долги Ракави, Фустан Со Еднобојна Боја Со Џебови, Фустани Со Набори, Трендовски и Елегантни. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Чипка Цврст Мини Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Пролет, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Печатење Без Ракави Камиза Полите Лабава Плажа Фустан Самовила Фустан Излегување Фустан Хавајски Фустан Девојки Партија

※● Добредојдовте Во LWZWM Shop_€ продаваме блузи, фустан, панталони, чевли и многу повеќе во широк спектар н

DEN 2.33

Летни Фустани За Жени Жени Цврст Боемски Секојдневен Мини Плажа Фустан Плисиран Неправилен Фустан Плажа Халтер Долг Фустан Розова

Женски Цврст Боемски Секојдневен Мини Фустан На Плажа Плисиран Неправилен Фустан На Плажа Долг Фустан �

DEN 168.80