• Свеж
Ловско Женски Летни Фустани Секојдневен Краток Ракав V Вратот Печатени Фустани Со Пагода Ракав Лабав Фустан Каки

Ловско Женски Летни Фустани Секојдневен Краток Ракав V Вратот Печатени Фустани Со Пагода Ракав Лабав Фустан Каки

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Жените Лето Повик Краток Ракав V Вратот Печатени Пагода Ракав Фустани Лабава Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : Стилски и моден дизајн,, Лето И Пролет И Aut2.Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од квалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Повеќе секси и привлечни за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или џентлмашинско перење во ладна вода / не избелувајте / исушете Ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Сите Сезонски Пол : Женска Прилика : Разноврсен секојдневен стил : Сексил Должина : Редовно Вклопување : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 парчиња Женски Фустан големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере Поголема Големина На Табелата : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 111см/43.70" Ракав : 45.5 см/17.91 "Рамо : 43.5 см/17.13" Должина : 94см/37.01 " Летни Фустани За Жени Лето Повик Краток Ракав V Вратот Печатени Пагода Ракав Фустани Лабава Фустан Каки. Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. плажа фустани за жени, летни фустани за жени, женска лето фустани, летни фустани за жени 2023, летни фустани за жени, летни фустани за жени 2023 плажа, сонце фустани жените лето повик, тропски фустани за жени, оглавник фустани за жени, секојдневен фустани за жени, кошула фустани за жени, без ракави облека за жени, замав облека за жени, одмор фустан, тексас фустан, портокал фустани за жени, плажа фустани за жени плус големина, плажа одмор фустани, sundresses за жените секојдневен плажа, одмор фустани, светкавиот фустани за жени, памучна облека за жени, резервоар облека за жени, цветни фустан за жените, краток фустан за жените, оглавник фустан, лен фустан, жолт фустан, хавајски фустани за жени, женска летна облека, фустан без ракави, замав фустани за жени коленото должина, сонцето фустани жените, жолта sundress за жените, краток sundresses за жените, женска хавајски фустани, boho лето облека за жени, tshirt облека за жени графички tees, женска плус големина лето фустани, секојдневен фустани за жени лето, женска сонцето фустани повик, симпатична sundresses за жените, облека,женска фустани,sundress,пролет фустани за жени,dressy фустани за жени,замав облека за жени,свила облека за жени,плус големина пролет фустани за жени,сончоглед фустани за жени,женска пролет фустани, линија фустани за жени,летни фустани за жени 2023 плус големина,долги фустани за жени,долгите летни фустани за жени 2023,tshirt фустан,т-маица, фустан жени,плус големина фустан,сина фустан,синиот фустан жени,плус големина лето фустани,синиот фустан, краток ракав фустан.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Тикв Женски Трендовски Мини Лабав Фустан Цветен Печатен Фустан За Вратот Без Клучалки Елегантен Одмор На Плажа Ретро Празнична

Големина : XL Големина.52" Половината : 90см / 35.Облека Совршена За Вас Омилени Фармерки, Панталони Итн.❥ ( ^ _ ^

DEN 266.40

Летни Фустани За Жени Жени Цврст Боемски Секојдневен Мини Плажа Фустан Плисиран Неправилен Фустан Плажа Халтер Долг Фустан Розова

Женски Цврст Боемски Секојдневен Мини Фустан На Плажа Плисиран Неправилен Фустан На Плажа Долг Фустан �

DEN 168.80