• Свеж
Фустан Со Светки За Жени, Жени Мода Секојдневен Цврст Цветен Печатен Џеб Без Ракави Поделен Со Кружен Врат Фустан Висок До Колена Долг Фустан Сино М

Фустан Со Светки За Жени, Жени Мода Секојдневен Цврст Цветен Печатен Џеб Без Ракави Поделен Со Кружен Врат Фустан Висок До Колена

DEN 415.84

Од стока
Во магацинот

Женски Моден Секојдневен Цврст Цветен Печатен Сплит Фустан Со Кружен Врат До Коленкарактеристики : Карактеристики : Секојдневен,без Ракави,тркалезен врат, Летен и Пролетен фустан.Цврст Цветен Печатен Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. Стил : овој етнички печатен фустан дизајн фустан многу секси и гламурозен, Може Да Биде Одличен под јакни или сам, облечен со потпетици или станови, токму онака како што сакате Повод : Запознавање,Забава,Плажа,Свадба, за работа,домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Лето : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски фустани.USUKEUBust Length MMedium61036105cm/41.34"123cm/48.43"Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 105cm/41.34 "Должина : 123cm/48.43" Летниот фустан, течен материјал ќе ве одржува ладни. Лабавото вклопување одговара на сите фигури. Карактеристики : Летни фустани за жени 2023/ секојдневни фустани за жени/ женски мини фустан/ фустани на плажа за жени/ фустан за бебиња/ фустан за сонце/ фустан без ракави/ пролетни фустани/ лабав фустан/ лелеави фустани/тинејџерски фустани/ фустан до мајчинство/ фустан до колена/ фустан со еднобојна боја/ ракав со капа/ ракав и рафт на раката/ тркалезен врат/ Бели фустани, толку опуштено чувство. Прилика и Совпаѓање : Симпатичен летен фустан, можете да користите патики и сандали за секојдневен изглед. Или врзете појас за да ја покажете линијата на половината. Одлично е како секојдневен фустан, фустан на плажа, фустани за венчавки за жени, фустан за одмор или женски слатки мини фустани!. Добар избор за работа, слободно време, излегување и секојдневно носење. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во описот на производот.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Летни Фустани За Жени Жени Цврст Боемски Секојдневен Мини Плажа Фустан Плисиран Неправилен Фустан Плажа Халтер Долг Фустан Розова

Женски Цврст Боемски Секојдневен Мини Фустан На Плажа Плисиран Неправилен Фустан На Плажа Долг Фустан �

DEN 168.80

Женски Печатење Без Ракави Камиза Полите Лабава Плажа Фустан Самовила Фустан Излегување Фустан Хавајски Фустан Девојки Партија

※● Добредојдовте Во LWZWM Shop_€ продаваме блузи, фустан, панталони, чевли и многу повеќе во широк спектар н

DEN 2.33

Женски Свечени Фустани Дозвола Без Ракави V-Вратот Колено-Висок Фустан Џеб Модел Капчиња Фустани За Жени отворено Глуждот Должина

Пространа за испакнатината на стомакот и колковите.Овој моден секојдневен макси фустан има течен изгле

DEN 431.84