• Свеж
Возхидаке фустани за жени без ракави печати тркалезен врат долг макси фустан кошула кошула фустан женски фустани летни фустани за жени

Возхидаке фустани за жени без ракави печати тркалезен врат долг макси фустан кошула кошула фустан женски фустани летни фустани

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет. Клиент за улога : За да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Забелешка : Нашата големина е азиска големина, азиската големина е помала од европската големина и големината на САД во САД .Size : S Bust : 94cm/37.01 '' Рамо : 40cm/15.75 '' ракав : 52cm/20.47 '' Должина : 136cm/53.54 ''. Големина : М биста : 98cm/38.58 '' Рамо : 41cm/16.14 '' ракав : 53cm/20.87 '' Должина : 137cm/53,94 ''. Големина : L BUST : 102 CM/40.16 '' Рамо : 42cm/16.54 '' ракав : 54cm/21.26 '' Должина : 138cm/54.33 ''. Големина : XL биста : 106cm/41.73 '' Рамо : 43cm/16.93 '' ракав : 55см/21,65 '' Должина : 139cm/54,72 ''. Големина : xxl биста : 110cm/43.31 '' Рамо : 44cm/17.32 '' ракав : 56cm/22.05 '' Должина : 140cm/55.12 ''. Големина : xxxl биста : 114cm/44,88 '' Рамо : 45cm/17.72 '' ракав : 57cm/22.44 '' Должина : 141cm/55.51 ''. Големина : xxxxl Биста : 118cm/46.46 '' Рамо : 46cm/18.11 '' ракав : 58cm/22.83 '' Должина : 142cm/55.91 ''. Size : XXXXXL Bust : 122cm/48.03'' Shoulder : 47cm/18.50'' Sleeve : 59cm/23.23'' Length : 143cm/56.30'' dreses for women 2023 summer dresses for women2023 dresses wedding guest dresses for women womens dresses spring dresses for women 2023 dresser for bedroom maternity dress black dresses for women dresser white dress women maxi dress for women summer dresses for women dress sundresses for women prom dress plus size dress for women black dress formal dresses for women white dress beach dresses for women long sleeve dress for Wandенски венчаници за невеста коктел фустан е за жени вечер забава породилно фустан за фото -фустани секси фустани за жени женски врвови фустани случајна велигденска фустан за жени миди фустани за жени лето фустан коктел фустани макси фустани матурски фустани за жени матурски фустани за женски мајка на жени Невестата фустани за венчален розов фустан за жени џемпер фустан за жени фустани за каросерија за жени летни фустани зелени фустани за жени бохо фустан за жени фустани и градите на фиоки бела фустан. Womenените без ракави печатење на тркалезниот врат долг макси фустан Бохемија Фустана кошула Фустана : 1. Направено е од материјали, издржлив дополнет за вашето секојдневно облекување 2. -стабилно и мода, ве прават попривлечни. 3.Прет за забава, дневно, плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!. Информации за производот : Сезона : Пролетно лето есенски пол : Womenенски пригода : Туризам Материјал : Полиестерска декорација : Ниту една должина на фустанот : Должина на подот Тип : Стил на печатење : Казул Тежина : 220 ~ 260 (S-3xl) Што добивате : 1xwomen фустан.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Фустан Со Светки За Жени, Жени Мода Секојдневен Цврст Цветен Печатен Џеб Без Ракави Поделен Со Кружен Врат Фустан Висок До Колена

Женски Моден Секојдневен Цврст Цветен Печатен Сплит Фустан Со Кружен Врат До Коленкарактеристики : Кар�

DEN 415.84

Женски Печатење Без Ракави Камиза Полите Лабава Плажа Фустан Самовила Фустан Излегување Фустан Хавајски Фустан Девојки Партија

※● Добредојдовте Во LWZWM Shop_€ продаваме блузи, фустан, панталони, чевли и многу повеќе во широк спектар н

DEN 2.33