• Свеж
Пејакидсаа Шпагети Ремени Долг Фустан За Жени Без Ракави Без Грб Завиткајте Фустани За Забави Во А-Линија

Пејакидсаа Шпагети Ремени Долг Фустан За Жени Без Ракави Без Грб Завиткајте Фустани За Забави Во А-Линија

DEN 324.80

Од стока
Во магацинот

Големина(см) : ttttt TT Tdress Должина : t120t Bust : t65-88пресврт : t58-70. М Tdress Должина : t121t Bust : t69-92пресврт : t62-74. L Tdress Должина : t122t Bust : t73-96пресврт : t66-78. Големина (инч) : tttttt T. S Tdress Должина : t47, 24 t Bust : t25, 59-34, 65пресврт : t22, 83-27, 56. Должина на мТдрес : т47, 64 тбуст : т27, 17-36, 22пресврт : т24, 41-29, 13. L Tdress Должина : t48.03 t Bust : t28. 74-37. 8пресврт : t25. 98-30. 71. Материјал : Полиестер . Боја : Цветна / Зелена . Шема : Еднобојна / Цветна. Стил : Едноставен, Слободно Време, Секојдневен. Ракав : Долг Ракав. Пол : Женски. Содржина на пакетот : 1 * Женски Фустан Материјал : Фустан изработен од полиестер. Може директно да ја допре кожата, а ткаенината е мека, удобна, дише и лесна. Карактеристики : Еднобоен/цветен принт, тенки ремени, прилагодлива должина на ременот, должина на глуждот, лабав раб, удобно носење, гроздобер голем стил. Големина : постојат три големини за да изберете : с/М / Л.вистинскиот фустан прави да изгледате елегантно, не пропуштајте го овој прекрасен фустан. Повод : Погоден За плажа, одмор, излегување, шопинг, фотографирање, коктел забава, дружење, забава или секоја пригода. Содржина на пакетот : 1 * женски фустан. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ја нашата пријателска услуга за клиенти.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Печатење Без Ракави Камиза Полите Лабава Плажа Фустан Самовила Фустан Излегување Фустан Хавајски Фустан Девојки Партија

※● Добредојдовте Во LWZWM Shop_€ продаваме блузи, фустан, панталони, чевли и многу повеќе во широк спектар н

DEN 2.33

Возхидаке фустани за жени без ракави печати тркалезен врат долг макси фустан кошула кошула фустан женски фустани летни фустани

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет Клиент за улога : За да избе

DEN 239.84