• Свеж
Зечеар породилни фустани за жени фотосесии бремени жени облека со долги ракави со цврста боја на доилки за домашен фустан за породилно

Зечеар породилни фустани за жени фотосесии бремени жени облека со долги ракави со цврста боја на доилки за домашен фустан за

DEN 415.84

Од стока
Во магацинот

Забелешка : . 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! Се препорачува да се купи една големина поголема од вообичаеното! ! На пример : Обично носат L големина, се препорачува да купите големина XL. 2.Коконовите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарение (целото мерење во CM и ве молиме забележете 1 см = 0,39inch). Табела на големини : . Големина : S Bust : 92cm/36.22 '' Должина : 94cm/37.01 '' Должина на ракавот : 58cm/22.83 ''. Големина : М биста : 96см/37,80 '' Должина : 96см/37,80 '' Должина на ракавот : 59см/23.23 ''. Големина : L Bust : 100cm/39,37 '' Должина : 98cm/38.58 '' Должина на ракавот : 60см/23,62 ''. Големина : XL биста : 104cm/40.94 '' Должина : 100cm/39,37 '' Должина на ракавот : 61cm/24.02 ''. 1 : Пол : жени. 2 : Мека и удобна, изработена од мека и висока еластичност ткаенина, лесна, удобна и дишење . 3 : Мајчери и фустан погодни за секојдневно и на отворено, може да се носат во сите сезони. 4 : Мека ткаенина, висока еластичност, светлина и дишење, тенок и елегантен. 5 : Ова е најдобриот подарок за празници за пријатели и колеги, сигурен сум дека ќе им се допадне. Пакетот вклучува фустан од 1 п.п. Натпревар : Овој фустан може да ги покаже вашите кривини на јаглеродот и вратот, давајќи ви женски и елегантен изглед. Можете лесно да го спарите овој фустан со слоевити ѓердани, нараквици, капи, високи потпетици, сандали и многу повеќе за да создадете обичен и модерен изглед, дури и за формални настани. Исполнете ги сите модни потреби!. Нега за перење : Машинско миење ладно/сушење суво со тивок оган/не бели/железо на тивок оган. Удобен дизајн : Овој стил беше дизајниран да се носи пред, за време и по бременоста за сите сезони. Овој шарен породилен фустан е изработен од мека, дишечка и еластична ткаенина за многу удобно вклопување.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Свечени Фустани Дозвола Без Ракави V-Вратот Колено-Висок Фустан Џеб Модел Капчиња Фустани За Жени отворено Глуждот Должина

Пространа за испакнатината на стомакот и колковите.Овој моден секојдневен макси фустан има течен изгле

DEN 431.84

Фустан Со Светки За Жени, Жени Мода Секојдневен Цврст Цветен Печатен Џеб Без Ракави Поделен Со Кружен Врат Фустан Висок До Колена

Женски Моден Секојдневен Цврст Цветен Печатен Сплит Фустан Со Кружен Врат До Коленкарактеристики : Кар�

DEN 415.84