• Свеж
Ги Облекувате Женската Мода И Целиот Празничен Тркалезен Врат Без Прерамки Пролетен И Летен Фустан Жолт М

Ги Облекувате Женската Мода И Целиот Празничен Тркалезен Врат Без Прерамки Пролетен И Летен Фустан Жолт М

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Информации за производот : Женски Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Црвена,Розова,Жешка Розова,Виолетова,Сина,Темно Сина,Небесно Сина,Жолта,Зелена Боја : S,M,L,XL,Xxlsleve Должина : Кратко Деколте На Ракавот : Шема На Вратот На Екипажот : Print Style : Класично што добивате : 1pc Женски Фустан Ве Молиме Не Само Повикувајте Го Водичот За Големина Обезбеден Од Исто Така,Треба Да Се Повикаме На Нашите, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Внимание : 1.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.3.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.4.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22" Ракав : 13см/5.12" Половината : 84см/33.07" Должина : 140см/55.12" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58" Ракав : 14см/5.51" Половината : 90см/35.43" должина : 141см/55.51" Големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 104см/40.94" ракав : 15см/5.91" половината : 96см/37.80" ДОЛЖИНА : 143СМ/55.91" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 биста : 110см/43.31" ракав : 16см/6.30" половината : 102см/40.16" должина : 144см/56.30" големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 116см/45.67" РАКАВ : 17СМ/6.69" половината : 108см/42.52" Должина : 146см/56.69" изработени од висококвалитетни и удобни материјали, ви овозможуваат кул АКО ЗА ФОРМАЛНИ МЕСТА, КАКО ШТО СЕ ДЕЛОВНА работа, забава, Црква, свадба, гостин на свадба, матурска вечер, Предавање Облека што можете Со сандали со прерамки и Нежен накит. Најдобри Празнични Подароци За Мама, Сопруга, Девојка Или Жени Што Ги Сакате. Погоден За Различни Прилики, Може Да Се Носи Дома, На Отворено, На Датуми. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Не Користете Белило. Немојте Да Се Исушите.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Печатење Без Ракави Камиза Полите Лабава Плажа Фустан Самовила Фустан Излегување Фустан Хавајски Фустан Девојки Партија

※● Добредојдовте Во LWZWM Shop_€ продаваме блузи, фустан, панталони, чевли и многу повеќе во широк спектар н

DEN 2.33

Летни Фустани За Жени Жени Цврст Боемски Секојдневен Мини Плажа Фустан Плисиран Неправилен Фустан Плажа Халтер Долг Фустан Розова

Женски Цврст Боемски Секојдневен Мини Фустан На Плажа Плисиран Неправилен Фустан На Плажа Долг Фустан �

DEN 168.80

Тикв Женски Трендовски Мини Лабав Фустан Цветен Печатен Фустан За Вратот Без Клучалки Елегантен Одмор На Плажа Ретро Празнична

Големина : XL Големина.52" Половината : 90см / 35.Облека Совршена За Вас Омилени Фармерки, Панталони Итн.❥ ( ^ _ ^

DEN 266.40